Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel elrontottam a diétám?

Ezzel elrontottam a diétám?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdtem. Egészen jól haladtam vele, ma viszont megjött a menzeszem... Jajj amit ma leműveltem... Ha tudom, hogy menzesz alatt ennyire rossz a "tűrőképességem" akkor elzárom magam a világtól. Szerintem ma több mint 2000 kalóriát befaltam. Ráálltam a mérlegre és minden kiló felszaladt amit leadtam. Nagyon rosszul érzem most magam. Mit tehetnék?
2019. febr. 12. 19:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és az a kalória mennyiség nem éppen egészséges kajákból van...
2019. febr. 12. 19:25
 2/7 anonim ***** válasza:

2000től nem mehetett vissza amit eddig leadtál.

7000kcal 1kg, tehát 9000et kellett volna enni ahhoz, hogy 1 is visszamenjen.


Én is meg tudnék enni egy lovat menzesz előtt. Olyankorra tervezz be egy csalónapot. Egyél nyugodtan olyankor 2500at.Havi egy alkalom nem rontja el a diétát. Esetleg aznap mozogj többet.

És ne méregesd magad össze vissza, mondjuk mérd magad minden hétf9n reggel.

Én minden hónap elsején mérem csak magam.

2019. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazad van. Lehet hogy csak a pillanat hevében mutatott annyit. Vagy csak mert egy giga pulcsiban méreckedtem. Nagyon szeretnék már lefogyni, így kicsit kétségbe estem. Köszi a válaszod. Megnyugtatott.
2019. febr. 12. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindig reggel felkelés után mérd magad, meztelenül. Gondolj bele, nem mindegy, hogy pizsi van rajtad, vagy farmer, plusz nap közben az elfogasztott táplálék és víz is ott van a hasadban, nap végére 1-2 kilóval mindenkinek többet mutat a mérleg.
2019. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz vízvisszatartással is jár, ami akár 1-2kg is lehet.
2019. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Ne mérd magad naponta, felesleges stressz. Utolsónak igaza van, menzeszkor több lehet a súly.

Ne add fel. Nem rontottad el, holnap új nap, új lehetőség, előre! 😊

2019. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek! 🤗
2019. febr. 13. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!