Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Van köztetek,...

Fiúk, férfiak! Van köztetek, aki amikor nagyon közel van a számára ideális testhez, annyira éhes a teste, hogy mindig visszaesik a nagy evésbe, és kezdheti az egészet elölről?

Figyelt kérdés
Már-már elégedett vagyok alakommal, lapos has, formás, karcsú minden, és akkor újra és újra jönnek a sütemények, téliszalámis szendvicsek... "Szenved" még valaki ettől?
2019. febr. 13. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Éhség érzet visszaszorítására, amit én ajánlok:

Kávé, cukor és tejszín nélkül. Nem koffein, hanem kávé.

Víz.

Zab vagy bármi más, aminek magas a rosttartalma.

Ha úgy érted el az ideális alakod, hogy edzettél és diétáztál, akkor a hirtelen leállás helyett próbáld meg megtalálni az egyensúlyt, hogy egyél néha azt, amit kívánsz és kalória deficit körül maradj.

2019. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez így nagyon egyszerű leírva, de ha ezeket az ételeket, italokat fogyasztottam hónapokon át, akkor besokall a szervezet, s mást kíván.

Kávét nem tudom, érdemes-e fogyasztani úgy, hogy utálom, és sohasem iszom. Inkább teát szoktam, minden nélkül is, sőt, zabpelyhet is - reggel, délelőtt, délben is csodálatos diétás ételeket, de délutánra megjön az étvágy nemkívánatos ételek felé is. Aztán persze újra minden működhet pár napig, de mikor már majdnem minden tökéletes, minden zsír lemegy, akkor mintha követelné a test a plusz energiát.

2019. febr. 13. 22:06
 3/11 A kérdező kommentje:
A kávét leszámítva mindent fogyasztok, amit leírtál. Ezzel együtt van az éhség délutánonként, meg este.
2019. febr. 13. 22:07
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos szint folott nem sullyedunk egy bizonyos szint ala.

Legyen ez benned.

2019. febr. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Ezért mondják, hogy nem fogyókúrázni kell, hanem életmódot váltani, és akkor nincs hova visszesni.
2019. febr. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyan lány vagyok, de velem is megtörtént már. Nekem ami segített: ha megkívántam valami egészségtelen kaját rágóztam. A mentol miatt egyszerűen már nem kívántam semmit
2019. febr. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Igen, a rágó is működik egy darabig. De örökké nem.

2019. febr. 15. 20:02
 8/11 A kérdező kommentje:

tegnap 03:33

Igen, ez is működik egy darabig. De örökké ez sem. Ezeken már mind túl vagyok.

2019. febr. 15. 20:02
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem tanácsokat vártam, mert azokat én is tudok adni magamnak, hanem olyanok üzenetét, akik hasonló cipőben járnak.
2019. febr. 15. 20:03
 10/11 anonim válasza:
en egyszer 2 honap alatt lefogytam 10 kg-t csak folyadekot ettem ittam,kv,tea,este egy tal husleves..csak ezt semmi mast,sose csaltam.olvadtak le a kg-k..most is akarok fogyni,de mindig elgyengülök,napal ugy ahogy elvagyok este mindent bezabalnék,,rantotthus,csoki suti minden,aztan megfogadom holnap ujra dieta,,mig ehes nem leszek :DDDD
2019. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!