Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek a sör fogyasztás...

Szerintetek a sör fogyasztás nagyban akadályozza a fogyásom sikerességét?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elég erőteljes diétába kezdtem ( túl sok volt a bejgli), és elég szépen is ment, egyáltalán nem bűnöztem. Viszont sajnos ha a szaktársaimmal elmegyünk kocsmába, nem bírom ki ( nem vagyok alkoholista, csak szeretem a jó sert ) , hogy legalább 1 korsó sört ne igyak :( Szerintetek ez lassítja a fogyásomat?

2019. febr. 14. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Igen akadályozza. A sörben azért rendesen van kalória. Kalóriabázis szerint 40/100ml
2019. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Én simán fogytam 20 kilót 4-5 hónap alatt úgy, hogy rendszeresen ittam sört mellette. Persze enni kevesebbet ettem, főleg a cukrot, kenyeret hagytam el szinte teljesen. És többet is mozogtam jóval, mint előtte.
2019. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Egyáltalán nem!Főleg egy korsó sör,A sörben van kaloria de azok űres kaloriák!Ha diétázol akkor gondolom nem eszel Kaloriás ételeket igy nem fogsz hizni!Nyúgodtan ihatsz egy-két,korsó sört!
2019. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

A beiglit ne is említsd én is imádom.

Szerencsére nő vagyok így a sört nem. Viszont mivel van benne kalória számold bele a kalóriádba de 1dobozzal ha megiszol az még nem baj arra figyelj ne több doboz legyen egyszerre.

2019. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
90%

Egy korso sor olyan 200 kaloria korul van, ha fogyni akarsz akkor gondolod napi 1900 kaloria alatt vagy, ha csak szamokban gondolkozok akkor Siman beleferne egy sor, de csak nagyon ritkan.

En miota dietazok olyan Januar eleje Ota (66 kg rol indultam) nem iszok, sokkal jobban erzem magam, de imadom a sort.. Sajnos az is kozrejatszott abban hogy felszedtem par kilot. Viszont Ha elmegyunk baratokkal inni akkor alkoholmentest iszok... Tudom en is megvetettem a mentes sort DE! Beck's blue 14 kcal /100 ml de Meg jopar van 20 kcal/100 ml. Nem szol bele a diétaba vagy csak minimalisan. Viszont nem Kell kivulallokent erezned magad ( 29l/61kg/168cm)

2019. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
5os vagyok. Meg annyit hogy en is IMADOM a sort a mentes Pont erre jo mert az ize ott van es frissit.
2019. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!