Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Előnytelen a fogyókúrára...

Előnytelen a fogyókúrára nézve, ha csak délután 5-6 óra fele tudok tartalmasabb ételeket enni?

Figyelt kérdés

Reggelizni tudok normálisan,általában zabkását,tojást,teljes kiőrlésű kenyeret/zabpelyhet eszek,ebédre salátákat(amit magammal viszek az iskolába),és amikor hazaérek,akkor tudok csak enni főtt ételt(babot,csirkemellet salátával,tojást és hasonlókat szoktam).Nem eszek cukrot,fehér lisztet,tésztát(tehát igyekszem egészségesen étkezni).Lefekvés előtt néha eszek zsírszegény túrót vagy natúr joghurtot

18 éves vagyok,160 cm,54kg.Pár kilót szeretnék fogyni és izmosodni,igyekszem rendszeresen sportolni.



2019. febr. 14. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Délután 5-6-kor még nyugodtan ehetsz. Más kérdés, hogy ezzel a súllyal nem kell fogynod.
2019. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ:)Tisztában vagyok vele,hogy a súlyom a normális kategóriába tartozik,de nem vagyok megelégedve az alakommal,ezért szeretnék még egy keveset fogyni/izmosodni
2019. febr. 14. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

ha 10-11-ig fent vagy akkor nem gond.

lényeg higy ne szar kajákat egyél. ha sport vqn, akkor fogyás és izom lesz.

2019. febr. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Addig simán fent vagyok,főleg hogy futni/edzeni is leginkább késő este szoktam.igyekszem normálisan étkezni.köszönöm:)
2019. febr. 15. 07:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezekkel a (jól hangzó) paraméterekkel rendelkeztem én is egy évvel ezelőtt, és nem voltam megelégedve a formámmal (skinnyfat típus). Azóta sikerült jobb formába kerülnöm, 2 dolog segítségével (mindennap egy kis kemény torna és sok gyaloglás) és könnyű uzsonna + vacsora. Főleg az elején odafigyeltem arra is, hogy ne vigyék be sok keményítőt (kenyér, hüvelyesek, burgonya, rizs stb), inkább több cukrot (gyümölcsök), de ez abszolút egyéni, az én anyagcserém így jött helyre. Vacsorára általában én is joghurtot ettem, de nem natúrt, régebben próbálkoztam a túróval is vacsorára, jó volt a fogyáshoz, de nem tett jót az emésztésemnek. Szóval amit tanácsolni tudok neked, tekintetbe véve, hogy különbözünk a javasolt ételek és a napszaki elosztás szempontjából is, az az, hogy tapasztald ki te is, mi az ami működik neked, és mi nem, ne az általános, mindenkit egy kaptafára vevő rendszerekre hallgass. Én is, amíg az egészséges keményítőket ettem (bab, teljes kiőrlésű kenyér) és kerültem a cukrot (nem is nagyon ettem gyümölcsöt, a cukros joghurt nagy áthágásnak számított), nem tudtam lefogyni és az energiaszintem sem volt megfelelő. Miután elkezdtem a testem jelzéseit követni, sikerült megszabadulnom az utolsó kilóktól és az energiaszintem, közérzetetem, egészségügyi állapotom is javult, jobban alszom stb.


Sok sikert kívánok neked is! :)

2019. jún. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Szia! Jó az étrendet, mennyi folyadékot iszol? Napi 3 liter víznek meg kellene lennie. Zöld tea, oolong tea, csalán tea is segít. Mit szoktál sportolni?
2019. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megpróbálok változtatni kicsit, hátha nekem is ez a probléma. Régebben futottam, de sajnos megsérült a lábam, úgyhogy mostanában inkább sétálni vagy görkorcsolyázni szoktam
2019. jún. 6. 22:33
 8/8 A kérdező kommentje:
Elég sok vizet és teát iszok,szóval szerintem azzal nincsen probléma(leginkább zöld és fekete teát,de gyakran iszok gyümölcs,kamilla vagy hasonló gyógynövényes teát is)
2019. jún. 6. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!