Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Előnytelen a fogyókúrára nézve, ha csak délután 5-6 óra fele tudok tartalmasabb ételeket enni?

Reggelizni tudok normálisan,általában zabkását,tojást,teljes kiőrlésű kenyeret/zabpelyhet eszek,ebédre salátákat(amit magammal viszek az iskolába),és amikor hazaérek,akkor tudok csak enni főtt ételt(babot,csirkemellet salátával,tojást és hasonlókat szoktam).Nem eszek cukrot,fehér lisztet,tésztát(tehát igyekszem egészségesen étkezni).Lefekvés előtt néha eszek zsírszegény túrót vagy natúr joghurtot

18 éves vagyok,160 cm,54kg.Pár kilót szeretnék fogyni és izmosodni,igyekszem rendszeresen sportolni.

Keress kérdéseket hasonló témában: fogyókúra

febr. 14. 18:53  Privát üzenet  

A válaszok
Délután 5-6-kor még nyugodtan ehetsz. Más kérdés, hogy ezzel a súllyal nem kell fogynod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont febr. 14. 19:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ:)Tisztában vagyok vele,hogy a súlyom a normális kategóriába tartozik,de nem vagyok megelégedve az alakommal,ezért szeretnék még egy keveset fogyni/izmosodni

# 2/8Időpont febr. 14. 19:36 Privát üzenet

ha 10-11-ig fent vagy akkor nem gond.

lényeg higy ne szar kajákat egyél. ha sport vqn, akkor fogyás és izom lesz.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont febr. 15. 01:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Addig simán fent vagyok,főleg hogy futni/edzeni is leginkább késő este szoktam.igyekszem normálisan étkezni.köszönöm:)

# 4/8Időpont febr. 15. 07:45 Privát üzenet

Pont ezekkel a (jól hangzó) paraméterekkel rendelkeztem én is egy évvel ezelőtt, és nem voltam megelégedve a formámmal (skinnyfat típus). Azóta sikerült jobb formába kerülnöm, 2 dolog segítségével (mindennap egy kis kemény torna és sok gyaloglás) és könnyű uzsonna + vacsora. Főleg az elején odafigyeltem arra is, hogy ne vigyék be sok keményítőt (kenyér, hüvelyesek, burgonya, rizs stb), inkább több cukrot (gyümölcsök), de ez abszolút egyéni, az én anyagcserém így jött helyre. Vacsorára általában én is joghurtot ettem, de nem natúrt, régebben próbálkoztam a túróval is vacsorára, jó volt a fogyáshoz, de nem tett jót az emésztésemnek. Szóval amit tanácsolni tudok neked, tekintetbe véve, hogy különbözünk a javasolt ételek és a napszaki elosztás szempontjából is, az az, hogy tapasztald ki te is, mi az ami működik neked, és mi nem, ne az általános, mindenkit egy kaptafára vevő rendszerekre hallgass. Én is, amíg az egészséges keményítőket ettem (bab, teljes kiőrlésű kenyér) és kerültem a cukrot (nem is nagyon ettem gyümölcsöt, a cukros joghurt nagy áthágásnak számított), nem tudtam lefogyni és az energiaszintem sem volt megfelelő. Miután elkezdtem a testem jelzéseit követni, sikerült megszabadulnom az utolsó kilóktól és az energiaszintem, közérzetetem, egészségügyi állapotom is javult, jobban alszom stb.

Sok sikert kívánok neked is! :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jún. 4. 10:04 Privát üzenet
Szia! Jó az étrendet, mennyi folyadékot iszol? Napi 3 liter víznek meg kellene lennie. Zöld tea, oolong tea, csalán tea is segít. Mit szoktál sportolni?

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jún. 4. 11:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor megpróbálok változtatni kicsit, hátha nekem is ez a probléma. Régebben futottam, de sajnos megsérült a lábam, úgyhogy mostanában inkább sétálni vagy görkorcsolyázni szoktam

# 7/8Időpont jún. 6. 22:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elég sok vizet és teát iszok,szóval szerintem azzal nincsen probléma(leginkább zöld és fekete teát,de gyakran iszok gyümölcs,kamilla vagy hasonló gyógynövényes teát is)

# 8/8Időpont jún. 6. 22:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen alacsony kalóriatartalmú dolgot tudnék enni délután?
Ha reggel teleeszem magam és csak délután leszek újra éhes, az nem baj?
Ha egy héten 5 alkalommal futok 3-5 km-t (alkalmanként) és délután 18 után már nem eszem, az segít a fogyásban?
Tudom, hogy diéta alatt nem ajánlott az alkohol, de ha valaki mégis iszik, mikor jobb: az edzés napján (délután valaki edz, este elmegy bulizni, kocsmázni) vagy edzés utáni...
Ma normálisan zabkását reggeliztem, tízóraira ettem egy almát, ebédre 1 szelet fokhagymás sült tarját egy kis adag rizzsel, de délután elvesztettem az önuralmam és megettem 1...
Ti milyen idopontokban mivel etetitek a babatokat? Tenyleg erdemesebb delutan mar tartalmasabb, laktatobb dolgokat adni?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!