Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 4-5 kilót? 20/l

Hogyan fogyjak le 4-5 kilót? 20/l

Figyelt kérdés
164 cm és 51/52 kg vagyok. Jövő héttől szeretnék elkezdeni futni. Heti 3 alkalommal tudnék menni, de sajnos csak max 3-4 km-t tudok egyszerre lefutni. Ki fogok ikatni mindenfajta péksüteményt. Mennyi idő alatt tudnék így lefogyni 4-5 kilót?

2019. febr. 14. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Ne fogyj le. Légyszi.

Már így is gebe vagy - bocsánat a szóhasználatért.

Viszont a futást nagyon jól teszed. Én a helyedben csinálnám a futást és mellette tartanám a súlyt, így egészséges izomzat alakulhatna ki.

2019. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Az nem baj, ha csak 3-4 km-t tudsz futni, kezdetnek nem rossz. Én kemény 2,5-öt tudtam úgy, hogy utána egy hétig sírva mozogtam. :) Később emelheted a távot.
2019. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Miért akarsz lefogyni? Nyugodtan fel is szedhetnél pár kilót, egyáltalán nem sok az 51-52.
2019. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
4-5 kiló mínusszal már nagyon sovány leszel...
2019. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
4-5 kiló leadása a jelenleg súlyodból nagyon kemény munka. Barátnőm (30éves) 56kg és szintèn 164 centi. Három éve megszülte a kislányomat, azóta van egy nagyonnpici plussz a hasán, kb fél centi. Az Oéti diétát csinálta két hétig (munka mellett, sport nélkül) és csupán 1kg ment le. Jövő héten folytatja, de már mozgással egybekötve. Kőkemény, embertpróbáló időszak jön. Ha tanácsolhatom gondold át, hogy valóban le kell-e fogynod. Étrenddel plankinggel és futással szerintem 3-4 hónap lesz, mire normálisan el tudod érni a célt, de ki kell emelnem ismét, hogy alaposan gondold át, hogy valóban szükséges-e fogynod!
2019. febr. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Jó a 3-4km egyhuzamban, csináld.
2019. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%

Én 165 cm vagyok és 51-52 kg most.

Most vagyok magammal a legjobban megelégedve.

Amikor 54-55 voltam az már nem tetszett, akkor kezdtem narancshélyasodni és az arcom is pufi volt:D

Voltam gimiben kb. 3 évig 46 kg.

Szóval a számodra ideális súlyom volt.

Szenvedtem, mert nagyon hízni akartam. Akkor már kicsit a bordáim is látszottak. Attól csinos és sportos alkatom volt. Volt kis fenekem és kis cicim ugyanúgy nőies maradtam. Úgy is jól éreztem magam a bőrömben, de most ezerszer jobb...!:D sokan megszóltak, hogy ez már ijesztő. Meg én valahogy mindig úgy ereztem az icipicit molett szebb.

Én azért fogytam úgy le, mert sokat stresszeltem :D rossz párkapcsolat+ egy rossz oszt.fő elég volt hozzá. Meg hogy rengeteget mozogtam, bejárós voltam. Szinte mindent amit ettem lefogytam az egész nap alatt, mert 5-re értem haza.

Hiába tömtem magam nem híztam.

Úgyhogy az egész napos meg nem állás, a futás, tornázás segít. :)

2019. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne nassolj! Egyél egészségesen, sportolj, de semmit se erőltess. Amennyi jól esik!
2019. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!