Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez miért van? Mit lehet...

Ez miért van? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

6.hete, hogy életmódot váltottam, kcalt számolok mellé.

Napi 1700 körül eszek, fehérje is 100 g fölött van/nap. Ha soknak tűnik, hozzáteszem, szoptatok, ezért nem akarok egyenlőre ez alá menni.

2,5 kg ment le eddig (vegulis annyira nem keveslem, mert előtte is odafigyeltem, tehát tudom, hogy nem a víz távozott.)

És a lényeg, a centik.

Csípőből, mellből, hasból 2-2 cm, derékból, combbók 1,5 cm ment le.

Viszont: Az amúgy is vastag felkarom +1 cm...


Oké, súlyzós edzéseket végzek, de én úgy tudom, hogy kis súllyal, nagy ismétlésszámmal, ennek nem kéne előfordulnia.

Nő létemre 32 cm a körfogata, ami nem túl esztétikus, a többi részemhez kepest aránytalan.


Tudom, hogy helyi fogyás nincs, de hogy még több is lett, ezt nem igazán értem.



2019. febr. 15. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A 32 cm nekem nem tűnik vészesen soknak. Tarts ki, szerintem onnan is fog lemenni. Hány kg vagy most?

Egyébként ha edzés után méred, lehet amiatt a +1 cm. Illetve a karod formája változhatott még, emiatt a bicepszednél lehet 1 cm-rel vastagabb, miközben ment le a karodról is zsír.

2019. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok, ehhez 64 kg. 59-60 az optimális súlyom, derék 71 cm, csípő 95 cm, comb 56, másik 57. Ehhez mérten sokallom a 32 cm-t. És igen, felül formásabb, de az alja meg löttyedt. :/
2019. febr. 15. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, én 82 kg vagyok, comb 67, derék 85, felkar 31 cm, akkor most nekem vékony a karom?
2019. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem írtad, hogy nő vagy-e, vagy férfi. De inkább azt mondom akkor, hogy neked arányosabb a többihez képest.
2019. febr. 15. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi csak kicsit be vannak durranva, azért nagyonb most, ha zavar ne nagyon csinálj súlyzós edzést. De amúgy szépen haladsz, csak így tovább. Sok kismama példaképe lehetnél! ;)


19f

2019. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

32 cm felkar kinyújtva, vagy az alkar felhúzva? Nem mindegy.

Az 1 cm viszont lehet mérési hiba, nem oszt nem szoroz.

2019. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 Köszi a biztatást:)


#6

Kinyújtva.

Nem várok csodát ennyi idő alatt, csak nem tudom, ott mikor fog érződni. Nem is a vastagság zavar a legjobban, hanem ez. Hogy ott nagyon puha... Felső részén látni a javulást, lent meg....

2019. febr. 15. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!