Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne és hogyan tudnék...

Mennyit kéne és hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Kb. 150-153 cm vagyok és 48-47 kg.

Már többször is próbálkoztam, de nagyon bután. Alig ettem és hánytattam magamat.

Szeretnék normálisan, zsírból fogyni.



2019. febr. 15. 16:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Általában egy nap többször is ettem csokit. Eléggé narancsbőrös itt-ott a combom és olyan, mintha a hasamon is lenne. Tizennégy éves vagyok. Illetve miért van az, hogy szeretnék néha úgy kinézni mint egy ovis (lapos mell,lapos fenék)? Már nyúlni sem nagyon szeretnék, tetszik, hogy alacsony vagyok.
2019. febr. 15. 18:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj sportolni, egyél normálisan és szedj magadra 5-6 kg izmot!
2019. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a sok folyadékbevitel és a sport megszünteti a narancsbőrt.
2019. febr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez a hánytatás dolog nagyon nem lesz jó, ugyanis csak a saját egészséged fontos el. Na meg ez a kevés éves dolog sem jó, roncsolja az egészséged és többször jön rád " falás roham ". Ami meg már megint nem jó, hisz olyan mennyiségű kalóriát viszel be olyankor az ember amit lehet nem is akar.

Na meg hidd el az egészséged sokkal fontosabb mindentől. Ha még nálad aktuális ez a dolog, még ha pár hónapot le is maradtam.


Azért írok pár dolgot.


Az édességet, chipset, kenyeret. Ezeket hanyagoltál, igyál sok vizet, figyelj oda mit eszel. Egyél zöldséget, levest – nyilván ne hús levest –, hanem kifejezetten olyanokat amiket egy diéta megenged. A neten rá tudsz keresni mit érdemes enni diéta alatt.

Nekem van egy appom, ami számolja a kalóriákat. Nekem sokat segített. Emellett viszont edzeni kell, az interneten főként Youtubeon sok videó van fent. ^^

Megfelelő étrenddel, és edzéssel hidd el fogyni fogsz. :D

Saját tapasztalat.

2019. ápr. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. ápr. 10. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!