Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hónap alatt mennyire tudom...

6 hónap alatt mennyire tudom átalakítani a testem?

Figyelt kérdés

Most kb. 59kg lehetek. (Nem nagyon szoktam merni). Számomra nem az a lényeg hogy fohyak x kg-ot hanem hogy legyen egy feszesebb csinosabb alakom. Járni fogok edzőterembe egészségesen étkezem.(mondjuk ebben a honapban ezt eleg rendesen megszegtem a sok csadi osszejovetel miatt) Mikorra látszik meg az eredmény? Hogyan lehet a leghatékonyabban elérni? Légyszi segítsetek. Előre is köszi.

16/l


2019. febr. 18. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Fél évnek elégnek kell lenni egy alapos átalakuláshoz akár. De attól függ, mennyire veszed komolyan.

Az egész testedet megmozgató edzésterv kell. Váltogatni kell az intenzitást is és ha lehet a mozgásformát. Minél változatosabb, annál jobb.

Általában egy mozgásforma nem elég az egész testre.

Ha olcsón akarod megúszni, akkor otthon végezhető edzés kell.

Vannak nagyon egyszerű formásító eszközök, mint pl egy ugrálókötél, vagy a lépcső a házatokban, ha két szintes.

Az ugrálókötelezés pl arról híres, hogy miután befejezted, még órákig pörög a szervezet. Ha van otthon trampulin, azon is lehet kicsit mozogni. De lehet kosarazni is otthon, ha van egy gyűrűd, az is rendesen égeti az energiát és izmosít- és még élvezhető is. Pár ugri bugri videót is le lehet tölteni, vagy beszerzel egy jóga matracot és kinn a szabadba jógázol. Bizonyos jógamozdulatok állítólag beindítják órákra az energiaégetést. Futással is lehet nagyon fogyni. Főleg, ha intervallumos edzést csinálsz. A sprint égeti a legjobban a zsírt- hasról is.

Komolyabb edzésekhez pénzbefektetés szükséges. Még a futáshoz is, mert a legminimumabb, hogy egy normális cipőt veszel....máskülönben vízhólyagos leszel elég hamar.

2019. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!