Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzést és étrendet...

Milyen edzést és étrendet ajánlotok? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék leadni 6-8 kilót, jelenleg 55,3 kg és 165 cm vagyok. Halat nem eszem. Imádom a zöldségeket, de annál inkább a húsokat. Süteményektől nem “félek”, úgysem szeretem őket. Gimnáziumba járok ahol heti 5 (45 perces) testnevelés órám van, általában egy héten egyszer erősítünk a többi nap pedig az akkori anyagot vesszük. (pl.: foci, kosárlabda és egyéb labdajátékok) Az iskolás tesi mellett otthon táncolni szoktam, de egyáltalán nem rendszeresen. Bármilyen étrendnek/diétának örülnék amit leírtok. Milyen edzést/sportot ajánlotok és milyen mértékkel? A hasznos válaszokat egy zöld tappancsal jutalmazom, és nagyon köszönöm ha időt szántok rá, hogy megosszátok velem tanácsaitokat! 16/L

2019. febr. 19. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
6-8 kg leadása nem ajánlott a te súlyodnál!
2019. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A magasságodhoz tökéletes ez a súly.

Nem kell fogynod.


Ha izmosítani és formásodni szeretnél keress izomerősítő gyakorlatokat.

Jó időben meg menj futni.

2019. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

50 kilosan se lesz kórosan sovány.

Nyugodtan leadhatja azt ha így nincs megelegedve magával.

Persze törekedni kell arra hogy szépen normalis keretek között, tehát ne eheztesd magad soha, ne arra törekedj hogy minél előbb leadd hanem hogy fokozatosan.

Mivel iskolás vagy nem mondom hogy hagyd el a lisztet de ha a cukros ételeket plusz a nasikat elhagyod azzal már nagyon sokat jelent.


Szerintem a hatásos az összes sport, torna ha azt szabályosan csinálod és heti 2x,3x.

Legyen az futás, bicikli vagy saját testsulyos edzés.

Mindenkinek más válik be, valaki kardiozik, és úgy fogy, valaki meg súlyzós edzéseket csinál pl.

Ismerek olyat aki biciklivel fogyott rengeteget, és olyat is aki sima tornával, sulyzokkal.

2019. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!