Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megeri igazából lefogyni?...

Megeri igazából lefogyni? Senki nem szeretne jobban csak nekem kell bizonyítsak. Akkor megeri?

Figyelt kérdés

2019. febr. 19. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell eldönteni.

Az sem mindegy, mekkora túlsúlyról van szó. Mert ha nagy a felesleg, az károsítja az egészséged, de ha kicsi, akkor ez a faktor is kiesik.

Én azért döntöttem el most igazán, hogy lefogyok, mert a mostani kilók is lassan jöttek fel, és nem akarok egy nap arra ébredni, hogy még +15-20 kg-val többet mutat a mérleg.

Ezért is voltak sikertelenek a korábbi próbálkozásaim, mert az alakommal alapvetően elégedett vagyok. De úgy tűnik, ezúttal menni fog:)

2019. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aha. Sok sikert! 😉😘💞
2019. febr. 19. 19:06
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak úgy éri meg bármit is csinálni az életben, ha azt önmagadért teszed. Nekem megérné az egészségem, de hogy neked megéri-e, azt neked kell eldöntened.
2019. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is az az eset vagyok, mint az első és egyetértek a véleményével. Csak magad miatt csináld és a tested miatt, ne azért, hogy jobban néz ki hanem, hogy a testednek jobb legyen. Nyilván azért is lehet, hogy jobban nézz ki, de tapasztalatból mondom, hogy hamar leapad a motiválás és egyszer csak mozgás helyett beletespedsz a fotelba mondván, hogy "jó nekem ez így", "nekem ilyen alkatom van" és társai.

Mindig zavart a zsírom, bár szerencsémre nem öntött el soha...de 1 év alatt magamra pakoltam ebből 10 kilót, apránként. És itt volt az állj. Nekem most kell ezt meg fogni, mert egyszer csak azon fogom kapni magam, hogy túlsúlyos vagyok (PONT a határán vagyok papírforma szerint). Még nagyon az elején vagyok, de menni fog és neked is. Remélem adtam egy löketet.

2019. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően csak akkor szabadna fogyni/hízni vagy bármilyen módon megváltoztatni magadat, ha ezt TE akarod, és nem mások kedvéért.

Aki azért fogyózik, hogy megfeleljen Józsikának meg Pistikének meg vadidegen instagram követőknek, az soha nem lesz boldog ember.

2019. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😢😕☺️
2019. febr. 20. 06:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Megéri az egészséged érdekében, lelki egészségre is kihat. Nem kell tökéletesnek, soványnak lenni. De egy normálhoz közelítő alkatra érdemes törekedni.
2019. febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

41 éves vagyok, 2 éves lesz a fiam lassan.

Én ő miatta is akarok fogyni, a korban benne vagyok, a picivel meg lépést kell tartanom.

A másik, hogy ha egyszer valami történik és hízni kezdek, nem mindegy, hogy normál súlyról vagy +20ról indulok. Ez lehet lelki gond, szervi baj, akármi.

Szóval nálam több összetevője van a fogyás miértjének.

2019. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 SzMHZs ***** válasza:
Csakis magadért éri meg :)
2019. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Fodor István Ferenc válasza:
Nem a bizonyítás, meg a másoknak tetszés a lényeg, hanem az, hogy egészségügyi okokból van-e rá szükség. Nekem pl. több 10 kilót kellene leadni, de felszedni könnyebb volt. Hogy másnak mi a véleménye, az engem nem érdekel. Meg az is kérdés, hogy mennyiről mennyire akarsz lefogyni. Lehet, hogy nem is vagy duci.
2019. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!