Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy megszabadulni...

Hogyan lehet úgy megszabadulni a kilóktól hogy utána ne lógjon a mell?

Figyelt kérdés
Milyen gyakorlatok kellenek?
2019. febr. 20. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

A melled zsírszövetből áll, ha meg akar ereszkedni, meg fog, hiába edzel rá.

Talán annyit tehetsz hogy erősíted a mellizmodat(nem, nem fogy el tőle a melled!), akkor kicsit alátámaszt alulról.

2019. febr. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Sehogyan. Nem írtad a nemed. Én nő vagyok,de tapasztalatból mondom,hogy hiába fejleszted a mellizmaidat az külön életet fog élni a mell szöveteitől. Én sokat fogytam, lehet 10-20 kiló nem tette volna így tönkre, de 60 kiló után csak a plasztika marad. És nagy szívfájdalmam,hogy nem lesz elég csak a felvarrás,implantátum is kell bele,ugy elfogyott a cicim és olyan izmos lett a mellkasom.
2019. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Ez genetikától is függ. Nagyjából minden (nő)rokonomnak nagy melle van súlytól függetlenül,amikor fogyni kezdtem a mellemből nem ment le.

Valahol azt olvastam, hogy ha diéta alatt sok fehérjét eszel az segít védeni a melleket. Nem hiszem, hogy van valóságalapja, de egy próbát megér.

2019. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Hiába pontozzátok le a másodikat, 100% igaza van.

Nem mindegy:

- az életkor - fiatal korban a kötőszövetek rugalmasabbak,

- a fogyás mértéke (10-20 kg lehet, hogy nem okoz nyúlást),

- az elhízás típusa (ha kövéren is kis melle volt, kevesebb lesz a kár),

- a genetika, kinek, milyen adottságai vannak, van-e öröklött kötőszöveti gyengesége pl.


Ha valaki fogy, de a melle megmarad, az olyan alkat, aki mellről fogy utoljára. Ha tovább fogyna, eltűnne a melle is. Mindenki máshonnan fogy le először, és máshova is hízik először. Ha valaki pont a melléről fogy utoljára, az mázlista. A többiek nem.

Én pl. a combomról fogyok legnehezebben (legutoljára). Mikor már 40 kilót fogytam, s alig maradt valami mellem, és ami maradt, az is lógott, akkor is, ha olyan nadrágot vettem, ami derékban passzolt, combban alig jött rám.

Szóval, nagy fogyásnál sajnos TALÁN egy ezreléknek sikerül olyan szerencsésen, hogy ne lógjon a melle, illetve egyéb részeken ne legyen több bőre, mint szeretné. Akármennyire is rugalmas az emberi bőr, ha éveken át ki van tömve +30, 40, 50 stb. kilóval, annak BIZTOSAN nyoma marad, bármilyen lassan is fogy az illető, bármivel keni magát, vagy bármi más egyéb praktikákat próbál bevetni.

2019. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Kizárólag egyedi adottság.

Láttam már huszonévest vizslafülekkel, és magamat 40+, két gyereket szoptatva, kemény, formás mellekkel.

Semmit nem tehetsz, ha vizslafül tipus vagy.

2019. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Lehet ezen vitatkozni, de ha valaki 10-20-akárhány kilót fogy, minden esetben fogy a melléből, mert nagyrészt zsírból áll a mellszövet. Gyakorlatokkal nem fogod tudni megtartani a melled feszességét mondjuk 20 kg fogyásnál. Ez tény. Vagy elfogadod, hogy ez sajna ezzel jár, vagy maradsz dundi.

(Saját és környezetem tapasztalata alapján írom.) Amint híztam valamennyit, máris feszesebb lett a mellem is.

Mondjuk az is érdekes, és nem tartozik a kérdéshez, hogy van, akinek 18 évesen narancsbőrös a feneke, nekem soha nem volt fogyásnál ilyen gondom. 50 éves vagyok, és most sincs.

A mell az más tészta sajna.

2019. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
7 kilóról lenne szó és 22 éves vagyok
2019. febr. 21. 17:05
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Na ne viccelj már! 22 évesen 7 kiló fogyás tol nem fog megereszkedni a melled...
2019. febr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!