Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyire elhízni?...

Hogy lehet ennyire elhízni? Nálad mikor volt az a pont, hány kg plussznál mikor azt mondtad elég?

Figyelt kérdés

Én 14kg plusszal is rosszul éreztem magam a bőrömben, éreztem, hogy állj, változtatni kell.

Hogy a francba lehet felszedni mondjuk 50kgt???

Arról nem is beszélve aki 250kg felett van.

Nem érzi, nem látja, hogy nem stimmelnek a dolgok?

Hihetetlen számomra, hogy pl. +20kgval jól érzi magát, tetszik magának az ember. Tudom állhat a háttérben betegség, lelki problémák, de ezekre van megoldás.

Persze nem kell mindenkinek kockahas, nekem sincs, de azért egészséges tartományban tartani a súllyunkat, nem lehetetlen.



2019. febr. 23. 08:45
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
52%

Nos igen a 18asnak nagyon igaza van! Sajnálom őt, de kitartást kívánok!


A 20as meg pont a tipikis esete a "csak zabálástól" hízásnak. Bár szerintem lelki okok biztos állnak a hátterében....:S

2019. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó őszinte válaszát behaltam!

Kérdező, nézdd meg a Tlc n az élet 250 kiló felett c. Műsort! Egyből sok kérdésedre választ kapsz. Mondjuk az a kaja mennyiség, amit azok tomnek egy nap.

2019. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó vagyok. Szóval, amit azok tomnek egy nap az józan ésszel elképzelhetetlen. Még az előttem szóló is felfordulna, ha annyit kellene magába tömnie egy nap...
2019. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
53%

23as és szerinted miért tömnek annyit magukba egy nap????

Ott nagyon súlyos pszichés zavar áll a dolgok mögött és ezt mindig el is mondják a TLC-n. A 200-300kilós emberek már nem is "elhízottak" hanem inkább extrém betegek.


Hát igen látszik, hogy mennnyire vannak végletek meg átfedések és különbségek de általánosságban nagyon igaza van a 18asnak.

szar kaja + szar élet + nincs idő mozgásra + betegségek/genetika = több tíz kiló túlsúly

2019. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

20as!Nem a kinézet a legfőbb szempont, nem is erre hegyeződött ki a kérdésem, de azért benne van.

Úgy tűnik nálad +75 kgnál sem jött még el az a pont amiről én beszélek.


Igen szoktam nézni a TLCt. Azok extrém esetek és ott már konkrétan az életbenmaradásuk a tét. Nagyrészük akkor kér segítséget mikor már magatehetetlen.


Ismerek egy közel 200kgos embert. Hát aki nála vidámabb vagy jópofább az ritka. Viszont kisszék van a kezében ha kijön az utcára mert nem bír menni 20 métert. Sok sok éve nem szexelt. Sok sok éve nem tud menni sehova. Cukorbeteg, oxigénnel alszik és még egy csomó baja van. De nem változtat. Pedig az anyagiak nem jelentené ék gondot. Nála sem jött el még az a pont.

2019. febr. 23. 15:46
 26/38 anonim ***** válasza:
Én olyan 105 kiló felett kezdem el azt mondani magamnak, hogy mostmár sportolni kell, meg diétázni kell... most is elkezdtem. Tolom a súlyzózást, szobabiciklit, meg a diétás étrendemet.
2019. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%
Látom, mindenki le lett pontozva, aki odafigyel magára 😊
2019. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
78%

Egész életemben kövér voltam. Komolyan.

2,5 éves koromig szoptatott anyukám. Szerintem a környéken én voltam a legpufibb baba. 4 éves koromban orrmandula műtétem volt,a zárójelentésben benne állt,hogy "mátert diétás tanácsokkal elláttuk". 32 kg voltam. A következő datált infóm 11 éves koromból lelhető fel, 57 kg voltam ez állt egy orvosi papíron. 13 évesen már kezdett zavarni,hogy dundibb vagyok mint a többiek. Harcias csaj voltam,sosem hagytam hogy kikezdjenek.

Átlagos anyagi helyzetünk volt. Anya mindig megfőzte,amit kértünk. Az anyagi helyzetünk megerősödött. Apa karton számra hozta a tábla csokikat,a tálca sütiket,láda őszibarackot. Folyton harvolt a hasáért.Apám max súlya 140 kiló volt,a nővéremé 138 én 162 kg voltam,mikor a legköverebb voltam.

Anya jobban odafigyelt magára és sokat dolgozott,ő nem volt elhízott.

Ebből kiderül hogy a pénzhiánynál tán még veszélyesebb az,ha az ember tájékozatlan és van pénze. Anya mai napig azt vallja,hogy nem tudták,hogy a csoki hízlal. Na tudjuk mostmár...

20 évesen kerek 100 lettem. Akkor már kicsit beijedtem,elkezdtem olvasgatni,diétázni és felkerestem egy dietetikust. Szart sem ért. Nem tartottam be semmit. Jó nagy cicis,faros voltam kimondottan szép arccal,mindig volt pasim,úgyhogy nem éreztem,hogy olyan nagy a baj.21 évesen összejöttem a párommal 24 évesen született meg a lányunk. 125 kilóval estem teherbe. 30 évesen tetőztem. 162 kiló voltam. Dagadt a lábam,alig tudtam a gyerekem után szaladni, egy bukfenc nem ment,egy hintába nem fértem be gyűlöltem az egészet. Elmentem endokrinológushoz. Eletmód váltás,sport.Adott valami cuccot amit hasba szúrtam,azt mondta a doki hogy ettől elfogyok. Egy év alatt lementem 145re. Otthagytam,lehúzott vagy fél millióval és semmi nem történt.

Két évig számolgattam a kaloriát,edzettem mint egy állat lement 128ra. Visszavettem,egy év alatt 150 voltam. Tele lett a tököm,megcsináltattam a gyomor bypasst. Most 36 évesen 90 kiló vagyok. Innen nem mozdul heti 5 alkalom edzés és komoly diéta ellenére sem. 9 hónapja nem fogytam. A dokim szerint nálam ez a vége. Mennyivel okosabb lett volna 3-5 kiló után észbekapni és nem zabálni tovább. Sosem láttam magam olyan borzalmasnak mint most,ahogy visszanézem a képeket. A sok sporttól viszont nem látszok 90-nek sem.

Hülye voltam,kaptam egy esélyt és éltem vele. Csoda,hogy a csinos és normális férjem nem tett lapátra.

Most,ha 1-2 kilóval többet mutat a mérleg beszúrok meg egy edzést. Sosem tudtam volna magamtól lefogyni, de megtartani sem lesz egyszerű.

2019. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit, minden választ hasznosnak gondolok!
2019. febr. 23. 17:51
 30/38 anonim ***** válasza:
28 as! Szabad megkerdeznem mikor csináltak neked bypass? És az mennyibe került? Jól tetted, hogy megcsináltattad. Én 37 vagyok, jelenleg 110 kiló, saját erőből próbálkozom. Egyszer sikerült már a 90, most újra az a cél.
2019. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!