Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismertek vmi olyan csokit...

Nikii2019 kérdése:

Ismertek vmi olyan csokit illetve édességet, aminek nem olyan magas a kalóriatartalma, és amit akármelyik boltba lehet kapni? Pl: sparban, pennyben, coopban.

Figyelt kérdés

Pl.: a fitt túrórudi

( amelyiknek fehér a bevonata)

De ha tudtok ilyeneket, akkor írjatok még.

Fontos lenne.



#Fitt édességek #Akármelyik boltban pl fehérbevonatos rudi
2019. febr. 23. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

1 fitt túrórudiban a tömege miatt több a kalória mint egy simában.


A csokiban sok kalória van, ha nem fér bele ne egyed

2019. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Étcsokit szoktam venni, a Boci csokiból pl 1 csík kb 60 kcal csak és bármelyik boltban lehet kapni. Illetve a Müller light tejberizsei is jók, de ez inkább akkor ha mondjuk tízórainak akarsz vmi édeset (kb 200 kcal egy doboz, de laktató).


De akár vegyél sima túrót és keverd össze édesítővel és gyümölcsökkel. Esetleg vegyél cukrozatlan kakaóport és valamilyen növényi tejjel meg édesítővel készíts kakaót vagy a Mizo light kakaója is jó, csak abban túl van tolva az édesítő és nagyon kiérződik.

2019. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én csokis müzli

Lightos yoghurtok, kakaó, turmix, smoothi is megfelel egy édességnek

Otthoni almáspite vagy muffin is tökéletes

Vagy ilyen zabkása esetleg gabonapehely féleségek

2019. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Spar-os müzliszeleteket imádom, persze van más márka is, csak ez olcsóbb. Kb. 70-80 kcal van egy szeletben, ennek egy nasira bele kell férnie. Van csokis is, de jobban szeretem a gyümölcsöset és az áfonyásat.
2019. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én update rudit meg biotech fehérjeszeletet nassolok, ha megkívánok valami édeset.
2019. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Coopban vannak olyan gyümölcsös szeletek, az nagyon finom, olyat gyakran eszem.

Pennyben a Wawel csoki nagyon olcsó, heti 3x eszem belőle 30grammot, sokáig elég.

Sparban a cerbona müzliszeleteket szeretem, a kókuszos a kedvencem.


Én napi 150g szénhidrátot eszem, megfelelően elosztva ezek beleférnek a diétámba napi rendszerességgel, fogytam már 15 kg-t.

2019. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kalória minden csokiban van, amivel tudsz játszani az a cukor, vegyèl cukormentes csokit pl a wawel ami finom ès kapni szinte mindenhol de èn dmben szoktam venni.
2019. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a coopban,cbaban szoktam venni fit fruit szeletet aszalt gyümölcs egy nagyon vékony ostya között.finom.
2019. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!