Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon gyors fogyáshoz tippek?

Nagyon gyors fogyáshoz tippek?

Figyelt kérdés
3 kgt kell leadnom szombatra, versenyre készülök. . 59 kgs lány vagyok, és k1ezek. . Eddig nagyon szépen fogytam, így is volt tervezve a fogyasztás, az utolsó hétre 1.5-2 kgt szerettem volna csak hagyni. Viszont péntek óta nem fogyok. Úgyhogy elhatároztam hogy jöhetnek a durvább megoldások. Bármilyen tipp jöhet. Két nap elmegyek szaunázni de még sosem voltam. Mennyi időre édemes bemenni? Vízhajtásról is szívesen hallanék pár szót meg úgy tényleg bármiről amivel gyorsan le tudom dobni mérlegelésre ezt a 3 kgt

2019. febr. 25. 22:07
 1/7 anonim válasza:
Ne akarj nagyon gyorsan fogyni, nem egészséges. Vízhajtással igazából nem érsz semmit. Ha nagyon sürgős, akkor léböjt, azzal nagyon gyorsan lehet leadni a kilókat, de számíts rá, hogy miután befejezed, vissza fognak jönni a lement kilók. Ha a versenyig csinálod, akkor addigra talán lemegy az a három kiló. Csak óvatosan!
2019. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne egyél szombatig akkor és szedj be hashajtót is a vízhajtó mellé.
2019. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Első két válaszolóra ne hallgass, akkora baromságokat írtak.

Holnaptól ne egyél szénhidrátot a mérlegelésig,max napi 20 grammot. Pl.egy napi menüd így nézzen ki:

R.: 3 tojás kevés zsíron megsütve, ha kávézol, csak feketén idd

E.: Bármilyen hús megsütve (panír nélkül), plusz kevés ch szegény zöldség

V.: Olajos hal vagy tonhalkonzerv

Nasi: egy marék mogyoró/dió/mandula


A sót minimalizáld, amennyire lehet, igyál sok folyadékot, viszont a mérlegelés előtt 24 órával már csak akkor, ha nagyon szomjas vagy, akkor is keveset. Mellette kardiózz. Esetleg elmehetsz szaunázni, de szerintem így is simán lemegy addig 3 ķg a testsúlyodból. (Ami ugye visszatartott víz + a kiürült glikogénraktárak)

2019. febr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem az edzőt kérdezed?
2019. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

3-as.

Ezzel a diétával nem fog lemenni három kiló ilyen kedvés idő alatt, el kéne gondolkozni, hogy ki ír hülyeséget. Az első kettő megoldással is csak talán lehet leadni.

2019. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, le fog menni 3kg a testsúlyból, nem zsírból. Vízhajtásra jó az ez az étrend, 1 gramm ch 4 gramm vizet köt meg, ezért kell lecsökkenteni a szénhidrátot drasztikusan. Az első kettővel csak annyit ér el, hogy semmi 3nergiája nem leaz a versenyre, szépen elkezd a szervezet izmokat bontani.
2019. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na. Szaunaztam minden második nap, nem sokat 15-30 percet. Kardióztam minden nap, szénhidrátot lecsökkentettem amennyire lehetett. Cukor tabu volt illetve utolsó nap a víz is nagyon kevés viszont a többi nap rengeteg folyadékot ittam.

Tojást és halat ettem brokkolival de csak nagyon kis adagokat. És 3.4 kg ment le. És a súlycsoport is sokerült :)

2019. márc. 1. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!