Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tippek a sikeres fogyáshoz 21...

Tippek a sikeres fogyáshoz 21 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

193 centi vagyok es jelenleg 121 kg. El vagyok hízva. Az eddigi legtöbb 126 volt. Sajnos nem megy kellőképpen a fogyás, amennyire magamtol eddig tellett odafigyeltem az etkezesre. Sajnos depresszioval, szorongassal, onertekelesi gondokkal kuzdok lassan fel eve. Nem az elhizasom miatt lettem depresszios. Egy masik dolog miatt, bánatomban ettem es olyan 95 kilórol hiztam fel a mostani sulyomra.


Mivel lehetne csokkenteni hatekonyan?

Edzes? Etrend?

Hogyan tudnam lekuzdeni az allando etel utani sovargast?

Bánatomban folyton ennek abban keresem a boldogsagot..


Valaki aki jartas dieta temaban megkoszonnem ha segitene, javasolna nehany dolgot, esetleg privatban is.

Setalni szoktam 3-4-5 kilometereket , de sajnos ugy erzem ez kicsit keves, de erre is nagyon nehez ravenni magam.

Motivácio is erdekelne hogy mivel tudnam magam motivalni.


Köszönöm szépen elore is a válaszokat!



2019. febr. 26. 02:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Vigyél be kevesebb kalóriát mint amennyit elégetsz
2019. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
...vagy égess el többet, mint amit beviszel :)
2019. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Bánatomban folyton ennek abban keresem a boldogsagot"


Fordulj pszichológushoz a problémáddal. Meg kell szüntetni, hogy fogyni tudj, különben csak vergődni fogsz, hiába jó a diétád.

2019. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!