Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csoportos fogyás? Akit érdekel...

Csoportos fogyás? Akit érdekel írjon.

Figyelt kérdés
Létre kellene hozni egy messenger csoportot ami a fogyásról szól .. hogy sengítsük egymást.. akiket érdekel írjon

2019. febr. 26. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Engem érdekelne, de mégis hogy képzeled el? Messengeren beszélgetünk arról, hogy ki mit evett? Attól még nem fogyunk le szerintem. A legnagyobb motiváció az lenne, ha közösen menne az ember edzésre mert azzal tudja ösztönözni a másikat, és közben lehet az evésről is dumálni. Az se mindegy, hogy ki hány kilótól akar megszabadulni. Mert annak nem sok értelme van, hogy valaki 5-6 kilótól szabadulna meg, és valaki 20-30 kilótól.
2019. febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne :)
2019. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tele van vele a fb
2019. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az fb reklámos csoportokkal van tele...
2019. febr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van már csoport? Milyen korúak vannak benne? Ha vannak 18 év körüliek én csatlakoznék.
2019. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Èn is szeretnèkcsatlakozni

L/24

2019. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék:)
2019. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!