Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel isszátok a fehérjeport?

Mivel isszátok a fehérjeport?

Figyelt kérdés

Próbáltam vízzel, mandulatejjel, kókusztejjel, de egyikkel se bírtam meginni. Olyan fura volt, nem tudom megfogalmazni, de hányingerem volt utána.


Most megpróbáltam 1,5ös tejjel, és szó szerint tökéletes volt.


Nagy gond ha ezzel iszom?


2019. febr. 27. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem bírom a tejet. Marhaproteint iszok vízzel.
2019. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha a többitől hányingered van, igyad tejjel. Én vízzel szoktam egyébként, de csak mert az egyrészt olcsó, másrészt meg mert az van ráírva a csomagolásra. (Azt hittem tejben fel sem oldódik rendesen.)
2019. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pedig bármiben feloldódik, én reggelire ilyen zebpelyhes mikrós sütit is szoktam csinálni belőle.
2019. febr. 27. 19:42
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Én is vízzel iszom, jelenleg nyári gyümölcsös ízű van, olyan mint a joghurt. Szerintem az íze sem mindegy. Egy vaníliásat peldául én is csak tejjel (mandula) tudok meginni.
2019. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát van itthon fehércsoki-kókusz, tiramisu, mogyorós-csoki, pisztácia. Egyiket se bírtam meginni vízzel meg növényi tejekkel :D
2019. febr. 27. 20:44
 6/12 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Minden nap csinálok hozzá turmixot, másképp nem bírom legurítani.
2019. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Ha nem is akarsz hozzá nagy turmixolást csinálni, akkor egy alma vagy egy db banán is megteszi sima vizet adva hozzá.
2019. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem gond a tej szerintem, én mondjuk vízzel iszom.
2019. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 berryshake ***** válasza:
42%
Nekem ami nagyon bejött az a jéggel,kevés fagyasztott bogyós gyümölccsel és fele tej, fele vízzel történő összeturmixolás. A turmixolástól habos és isteni finom lesz, akár még vízzel is sokkal jobb így, mint simán összerázva. A másik tippem meg az, hogy ne ilyen ízeket vegyél legközelebb, hanem gyümölcsösökkel próbálkozz, az eper, ananász, banán sokkal természetesebbnek hatnak, a vaníliát, csokisat és társait én is nagy nehezen tudom csak leküldeni, mert szimplán műízük van.
2019. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én epreset és mogyis-csokisat szoktam, sima vízzel, de csak annyi, h éppen feloldódik és kicsit mint az ivójoghurt, olyan állagú, nem egy literbe rakom:D
2019. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!