Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van értelme megpróbálkozni a...

Van értelme megpróbálkozni a fogyással, ha a párom elfogad így is?

Figyelt kérdés

Nem látom magam botrányosan túlsúlyosnak, bár néha megkapom másoktól azért (akkor is, ha nem kérdem).

38-as a ruhaméretem, ez is csak a melleim miatt, simán 36-os lehetnék, ha rám jönne felül.

Szóval elméletben még nem vagyok plus size.

Viszont annyira vékony sem, mint most divat. Nem is volt soha gyereklány alakom, konkrétan gyereklányként se.

Viszont már a csapból is az folyik, legyünk minél vékonyabbak, lehetőleg minél tovább.

A párom már ilyennek ismert meg (nehéz lett volna másmilyennek, ha soha nem is voltam az), volt egy-két kísérletem, hogy vékonyabb legyek, de 55kg alá soha nem tudtam menni, és azt is visszaszedtem sajnos.


Ilyesmi alakom van (csak nagyobb a mellem):

[link]


és összetenném a két kezem egy ilyenért, ez csak nem lesz:

[link]


2019. márc. 2. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindig azt mondják ne más miatt akarj fogyni vagy változni hanem magadért. Ha mist neki a 150 kilos nök jönnének be te akkor sem éreznéd magad jol ha annyi lennél, nem?


Önmagadért!!!!

2019. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Mint nő es fotos mondom a ket kep kozott nincs sok kulonbseg csak a fenyek... ehj kislany... egeszseges onkepet alakits ki ;) az elso kep vagyok en is csak hasonlo mellekkel. En tokeletesen elegedett vagyok ;) es a legtobb pasi is.
2019. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Hát, kövezzetek meg, de az első képen egy teljesen jó alkatú nő van. Ha tényleg ilyen vagy kérdező, akkor ebből ne fogyj és ne is hízz.

32/f

2019. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Súlyos testképzavarban szenvedsz.

Anorexiás vagy bulémiás akarsz lenni?

Teljesen jó alakod van.

A 2. csaj ő genetikailag olyan, te olyan soha nem leszel.


Nekem is 38-as a méretem, ez az átlag. Én 159 centi és 49 kg vagyok.

2019. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Most komolyan hova akarsz fogyni? Teljesen szuper alakod van. Nekem ilyen sosem volt már gyerekként is volt pocakom egy kicsi és most sem vagyok 60kg de mindig volt valaki akinek tetszettem. Fogadd el magad a pasid is elfogad.
2019. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Fogyni csak egészség miatt lehet indokolt, nálad nem szükséges. Soha, egy pasi se ér meg minusz egy kilót! Az egészséged akármennyit.
2019. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonymousreview60 ***** válasza:
79%

1. "Ilyesmi alakom van" Akkor nincs okod fogyni esztétikai okok miatt. Ez a csaj nagyon jól néz ki, de ezek szerint te jobban. Isten mentsen egy ropi, xilofonozható nőtől.

2. Ha fogyni akarsz, azt csak egészségügyi indokok miatt tedd!

2019. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első képen lévő jobban néz ki, a második elég gizda.
2019. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne fogynod???

Úgy írtál, mintha kövér lennél, erre belinkelsz egy normálisan vékony, jó alakú képet.

Valami gond lehet a fejedben.

2019. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A leirtak alapján semmi gond nincs veled. Ha nem érzed jól magad a bőrödben, akkor sportolj többet, az sosem árt.

De felesleges fogyókúrázni szerintem.

2019. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!