Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől van háj a hasamon?

Mitől van háj a hasamon?

Figyelt kérdés

Fizikai munkát végzek nap mint nap (kőműves vagyok). Karomon nagyon látszik, hogy az erős de viszont a hasamon mindennapi mozgás mellet van háj, és ez kicsit zavar majd ha lesz barátnőm. Valaki tudna tanácsot adni lehetőleg diéta nélkül és azt hozzá teszem mindig vizet iszok! Gondoltam arra, hogy futok mindennap de nem tudom, hogy lenne-e értelme.

21 éves Férfi 178 Cm 82 Kg



2019. márc. 4. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Miért diéta nélkül? Milyen ételeket eszel, amikről nem akarsz lemondani?

A hasi zsír sajnos szinte kizárólag a helytelen étkezés következménye, eltüntetni sem lehet pusztán mozgással.

2019. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenféle hús és kenyér. Arra gondoltam, hogy ha kihagyom a vacsorát mert azt még be tudom vállalni az megfelel?
2019. márc. 4. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvonod az energiabevitelt,nem fogod bírni a fizikai munkát. Valóban hájas a hasad vagy csupán rossz a tartásod,emiatt előredomborodik a hasad(plusz simán tónustalan,edzetlen)? A kenyérféléken kellene variálni. Pl fehér olcsó kenyeret teljes kiőrlésűre cserélni.A fehér kenyér gyors felszívódású szénhidrát, hamar telít,emgdobja a vércukrod,ami viszont gyorsan leesik és megint éhes vagy. Sok zöldség és alacsony cukortartalmú gyümölcs, cukormentes,minőségi müzli, sok hal(a hormonos csirke helyett...),nyilván nem panírban és olcsó olajban kisütve. Minőségi, "drága" alapanyagokból rájössz, hogy nem kell akkora mennyiség,mint az olcsó vacakból,mégis telít és egészséges anyagokkal tölt fel.


Edzés...Nem a futástól fog lemenni a hasad. Helyes tartás, normális kaja, háterősítés(egy kőműves a napja 99 százalékát helytelen testtartásban tölti, ráadásul sajnos MAgyarországon xart sem foglalkoznak a gerinckímélő munkamozgások megtanításával).


Ne a barátnőd miatt akarj megszabadulni a feleslegtől,hanem a saját egészséged érdekében. A hasi zsír, pláne ami a szervek között van, a legveszélyesebb.


Próbálj találni valami normálisabb munkét,amitől 30 éves korodra nem fog tönkremenni a tested.

2019. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj haspréseket minden nap, nekem attól laposabb lett a hasam diéta nélkül
2019. márc. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Matekk001 válasza:
A kenyeret hagyd el, vagy fogyassz helyette teljes kiorlesu kenyeret, mar az is segit. Probald kerulni a zsiros eteleket, az etelek elkeszitesenel probald hanyagolni a napraforgo olaj es a diszno zsir hasznalatat. Gepi szalamikat se nagyon egyel. Viszont hal csirkemell rizs esetleg babbol, lencsebol keszult etelek fogyasztasa. A testunk kinezetet 70%-ban az etkezesunk hatarozza meg. Ha emelle mozogsz is, akkor mar nem is lesz akkora a hasad. Az elottem levo kommentelonek annyit, hogy ne irjon butasagokat. Nincsen helyi zsiregetes, hiaba hasazol attol nem megy le a zsir a hasrol se mashonnan ez badarsag. Attol max nagyobb lenne. Ez kb olyan, hogy ha guggolsz akkor lemegy a zsir labaidrol/fenekedrol. :)
2019. márc. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bferike válasza:

Életkorod alapján 4-8 kg túlsúlyod van.

Fenotípusunk vagyis a megjelenésünk genetikailag meghatározott. Lehet,hogy a hasad akkor is megmaradna,ha a fenti testsúly többletet leadnád, mert a "bőröd vastag."

2019. márc. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bőröd vastag....Bazzeg...Mindig van lejjebb...
2019. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!