Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,kb 175-180 cm. Az a helyzet,hogy 74-78 kilóig ugrál a súlyom egy héten belül,pedig nem jönnek rám evési rohamok amiktől hamar meghíznék. Pár éve 65-70 kg között mozogtam,akkor is hasonlóan néztem ki mint most,bár az arcom nagyon pufi lett,az tény.Mostanában lejárok futni,itthon tornázok,nem eszek sokat,több zöldséget és gyümölcsöt eszem,a tejet,cukrot már teljesen elhagytam,lisztes dolgokat még eszek néha,de nem gyakran,mégsem látok változást.Nagyon kétségbe vagyok esve,pár napja,már úgy voltam vele,hogy ettem a nap közepén egy marék salátát hallal,inkább ittam,mikor éhes voltam,nem bírok tükörbe nézni :/ Mi a túrót csináljak?
2019. márc. 5. 21:25
 1/4 anonim válasza:
Ha sokat edzel akkor nő az izmod, ami azt jelenti nehezebb lesz a tested, ezért nem látod a súlyod csökkenni. Az arc puffadtsága nem azt jelenti, hogy hízol lehet genetika, meg az változik mindig ahogy öregszünk.
2019. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy 175-180 centi vagy. Lehet a súlymérést is így csinálod? Akkor lehet két héten belül ekkora eltérés:)
2019. márc. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyik nap vagyok 74kg,harmadnapra 78kg, bár elég hülye a digitális mérlegünk,ha fél centivel arrébb csúszik,akkor -3kg😂
2019. márc. 6. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
én a mérleg megjavításával kezdeném
2019. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!