Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ! A kérdés az lenne hogy...

! A kérdés az lenne hogy leszeretnék fogyni! Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés
2011 Ben 73 kilò voltam , nagyon jòl éreztem magam 2012 Ben már 85 2015 Ben pedig már 94 most pedig 108 , mielőtt neki állna valaki piszkálni hogy ne zabáljak annak üzenem hogy nem zabálok,persze többet eszem , de nem kiloszámra! Muszáj lefogynom mert szeretnék jól kinézni , meg a vérnyomásom is elég ramaty 145/95/117 nem ,és nagyon sokszor nem vagyok jòl! Kérlek titeket adjatok tanácsot, köszönöm nektek előre is
2019. márc. 9. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Számolj kalóriát, a kalóriabázis.hu nagyon hasznos ehhez. A súlytartós napi kcal szükségletedből vonj le kb 500-at és az legyen a napi kereted, azt ne lépd túl. Illetve a mozgás fontos még mellette, kezdésnek heti 3x fél óra is elég, aztán ahogy megy le súly és könnyebben mozogsz lehetsz emelni rajta.
2019. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is a kalóriabázist ajánlom.

De elsősorban elhatározást.

Komolyan. Mert ha fejben nem teszed rendbe, nem fog menni.

2019. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pep e ***** válasza:

Azzal a tudattal, hogy nem fogsz éhezni és a tiszta kaja fogyasztás után nem kívánod a szemetet sem.

A jó kaja megoldás lesz minden gondodra, ezért éri meg minnél előbb tenni valamit.;)

2019. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm!
2019. márc. 9. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
A leglényeg, hogy tényleg zabálj kevesebbet, de ez úgy értendő, hogy egyél nagyon-nagyon lassan. Az elhízás egyik leggyakoribb oka a gyorsevés, amivel többet kell enni, ahhoz, hogy azt érezd jól laktál. Mérd meg, hogy mennyi időt töltesz most evéssel és ezt próbáld kinyújtani, amennyire lehet. Emellett pedig szigorúan mozogni kell. Másképp nem fog menni.
2019. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!