Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok kövér, viszont...

Nem vagyok kövér, viszont utálom az alakom.160cm vagyok,53kg. Szerintetek lehet valahogy javítani az arányaimon?

Figyelt kérdés

Egy törpe vagyok, nagy mellekkel, nagy fenékkel,szépes csípővel és vastag combokkal, a lábaim túl rövidek. Egyszerűen képtelen vagyok megbékélni az alakommal. Nem tudjátol, hogy lehet valahogy javítani az arányokon?

(Mell:87cm,derék:62cm,csípő:98cm)


2019. márc. 10. 07:45
 1/8 A kérdező kommentje:

*széles

20/L

2019. márc. 10. 07:46
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Vissza fogod sírni még ezeket a számokat. Nézd meg hogy néznek ki a 40feletti nők.😁
2019. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én közel ilyen adatokkal rendelkezek, kb minden stimmel és nem gondolom azt, hogy debella lennél vagy esetleg én. Ilyen számokkal majdnem homokóra alkatod van, de beleesik a körtébe. Mérd le a lábad hosszát és a felső tested hosszát és nézd meg melyik hosszább (csak mert nálam az alsóm hosszabb). De ha nem is hosszabb a lábad, akkor mi van? Semmi. Nem tudsz rajta változtatni, ez így marad és felesleges sírni miatta. És kétlem, hogy vastagak lennének a combjaid. Mihez hasonlítod? Mondjuk egy modell lába élőben olyan, mint egy virsli. Hidd el nem szép, ne akarj olyat. Inkább legyen formás.

Ruhákkal lehet trükközni. Pl magas derekú farmerrel hosszabbnak fog tűnni a lábad, a sötét farmer-világos felső kompenzálja a csipőd szélességét, monocrom viselet is nyújtja az embert.

2019. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
2-es, 40 feletti nő vagyok, semmi gond az alakommal..és jó sok ilyet ismerek, sőt, 50, 60 év felettit is.
2019. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten szexi az ilyen alkat. Én felsőtestre hízom csaj létemre, a hasam néha iszonyatosan nagy a többi részemhez képest:( csúnya és sokkal problémásabb az alma alkat egy nőnél, te viszont a homokóra/körte határán vagy, ami nagyon is előnyös.

Egyébként ez genetika, ha lefogynál, a formák akkor is megmaradnának.

2019. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért, hogy szeretnél kinézni? Egy lapos, cérnavékony deszka akarsz lenni, vagy mi?

Más azért sportol, hogy ilyen arányai legyenek...

Most amúgy is a trendi, a nagy mell-nagy fenék. Örülj neki.

A lábaidra meg húzz magassarkút, máshogy sajna nem leszel magasabb. :D

2019. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak kis mellel és kis fenékkel minden ruha jobban áll. Az alakom miatt kb. sehogysem tudok öltözködni
2019. márc. 10. 12:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz. A nagyon szűk, tapadós, mélyen dekoltált rucik tényleg a kismellű, vékony lányoknak előnyösebbek, mivel már 1 deka pluszt is nagyon kihangsúlyoznak, de ezeken kívül még milliónyi ruha van. Az A-vonalú szoknya pl eszméletlen jól állhat neked, de a magasderekú farmer is, hiszen a hasad a lapos, a feneked viszont nem és a lábaid sem pálcikák, ami pont jó. Sokkal rosszabb látvány szerintem az, mikor fokhagymagerezd seggel és ijesztően vékony lábbal hordják, az ilyen pont ugyanúgy nem egészséges, mint az, aki 120 kg.
2019. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!