Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Stresszes elhízás? Mit tehetek...

Stresszes elhízás? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Eg evvel ezelott volt egy tores az eletemben ami jelentos sulygyarapodassal jart,igazabol csak most jotten ra h ez allhat a hatterben mert azelott nem voltak sulyproblemaim-elvesztettem a csaladom,otthagytam az egyetemet es nen birtam megbirkozni a lelki sullyal.feljott ram 15 kilo plusz ami foleg a hasamra,kiderult az inzulinrezisztencia,pajzsmirigy es pcos egyben.Szedtem a gyogyszereket de nem ment le egy kilo se-most egy eve mar a szomorusagomnak ugy dontottem probalok tul lepni es elkezdtem sportolni-kivettem az etrendembol a kenyeret es az edessegeket.Egy honapja hogy csinalom de meg mindig nem akarok fogyni.Semmi se ment le-igaz meg napi szinten 30 percet mozgok csak es kesobb akarok emelni rajta.A kerdesem az lenne hogy lehet ez az egesz betegseg es hizas a stresszem tunete?mit tegyek ilyen helyzetben?Igaz mostmar jobban vagyok de azert neha vannak ilyen ,,panik szeru” nyugtalanito erzeseim....szegyenlem magam h eltelt egy ev es meg mindig vallalhatatlan formaban vagyok...a tarsam miatt is mert o egy evig gondomat viselte de segiteni akarok es azt h buszke legyen ram,ezert szeretnek fogyni
2019. márc. 12. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mélyen a magadba nézve TÉNYLEG megtettél mindent azért, hogy fogyj, és ennek ellenére mégsem fogytál semennyit, akkor először vizsgáltasd ki magad alaposan egy belgyógyásszal, és menj pszichológushoz is.
2019. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
A betegségek orvosra tartoznak. Előbb a lelkedet kell rendbe tenni (pánikrohamok), aztán jöhet a test.
2019. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egészségi problémáid miatt szakember tanácsát kérd a fogyáshoz. Vannak speciálisan ilyen problémákra összeállított diéták. Ilyen komoly problémákkal ne gyakoris tanácsok alapján étkezz, mert lehet, hogy még ártasz is magadnak.
2019. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A semmiből nem lesz semmi. Ha energiát használsz fel, és már a puszta életben maradásnál is ez a helyzet, azt valahonnan be is szerzed. ha nem az aktuálisan megevett-ivott dolgokból, akkor a saját raktáraidból. Egy hónapon át írd fel grammnyi pontossággal mit eszel, iszol és sportolsz. Utóbbinál ne becsüld túl az intenzitást! A néricskélés eléggé macerás eleinte, de néhány hét alatt bele lehet jönni. Számítsd ki a pontos kalóriaértékeket pl. a Kalóriabázis oldal segítségével. Ha minden héten kevesebb kalóriát vittél be, mint amennyit felhasználtál, és mégsem kezdesz fogyni, te vagy a világ nyolcadik csodája. Akkor keress fel egy hozzáértő dietetikust.
2019. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!