Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szednem kéne valamit, vagy...

Szednem kéne valamit, vagy mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
1 éve szültem, azóta probalok megszabadulni a plusz kg-tol, viszont még egyáltalán nem ment le annyi amennyit szeretnék, illetve a hasamon és a combomon egyáltalán nem látszik (vagy csak én nem veszem észre?) hogy fogytam. Figyelek arra hogy mit eszek, de szoptatás miatt nem is éheztethetem magam. Tornázni meg még ki tudja meddig nem lehet mert 3x szakadt szét a császárom (3.nal már ki se akartak engedni a kórházból), császár után alapból 3 hónapig nem lehet,az orvosom meg még mindíg nem engedi. Szerintetek mit tudnék csinálni amivel le megy a még megmaradt felesleg, és a hasam is ill. a combom? Esetleg ezek a fűzők használnak? vagy vali tabletta?

2019. márc. 13. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szoptatás mellett is lehet diétázni. Gondolom egy évesen már bőven megy a hozzátáplálás, nem csak anyatejes a gyerkőc.

Olvass utána, szoptatásnál is működik a kalóriaszámlálás, azt hiszem +300al kell számolni de ebben nem vagyok biztos.

2019. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még a szoptatás végéig, lehet, hogy utána sokkal könnyebb lesz fogyni, most még kellenek a plusz kalóriák a tejtermelés miatt. Persze addig sem árt odafigyelni az egészséges táplálkozásra, és sétálj sokat a picivel, gondolom, azt lehet.

A fűző/haskötő annyiból nem hülyeség, hogy segíthet, hogy ne legyen gond a hasfaladdal, a belső szerveidet a helyén tartja, de ne legyen túl szoros. Nem tudom, mennyi súlyfelesleg van rajtad, mennyire nagy a hasad. Én szülés után használtam pár hónapig, mert szétnyílt a hasizmom és úgy éreztem, kiesnek a beleim. Valószínűleg jót tett, mert szépen visszahúzódott a hasam, a bőröm is összement, nem látszik rajta, hogy kétszer szültem.

Az orvosoddal beszéld meg, mikor kezdhetsz el tornázni, és milyen mozgást javasol. Esetleg úszás?

2019. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!