Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utalok tukorbe nezni, rendszer...

Utalok tukorbe nezni, rendszerint sirni szeretnek. Mas anyuka is van igy ezzel?

Figyelt kérdés
Harom gyereket szultem, legkisebbik harom honapos. Minden idomet legoglaljak, se kulon fozni, se tornazni nincs se idom, se energiam. Utalok zukirbe nezni, azt h.nem jonnek ram a ruhaim,h.az ujak olyanok lehetnek csak mint a zsak, apol es eltakar. Es tehetetlennek erzem magam, tudom, mozogni kell, mas kajak, de mikor. Este tiz utan mikor mindenki alszik pedig mar semmi erom, csak bedolni az ágyba.

2019. márc. 13. 20:19
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es tippeket. Elso ket szulesem utan tobbe-kevesbe sikerult visszafogyni, igazabol csak ugy, minden nelkul, bar akkor fiatalabb voltam, biztosan ez is hozzajarult. Talan tenyleg siettetem a dolgokat, meg regeneralodni kell. Sajnos nem szoptatok, egyszer sem sikerult par hetnel-honapnal tovabb. Amugy 31 vagyok, 161 cm es kb 58-59 kg, eredetileg 53-54 lenne a “versenysulyom” ami mellett jol ereztem magam.
2019. márc. 13. 21:27
 12/27 anonim ***** válasza:
66%
Atyaeg! Az írásod alapján az jött le, hogy 120 kiló vagy, erre kiderul, hogy meg 60 sem... Ez vicc kategória. Szánalmas, komolyan.
2019. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Mert csak egy 120 kilosnal elfogadott,h.nincs megelegedve magaval? Ram kozel 60 kilosan ugyanugy nem jonnek fel a ruhaim, mintha lennek 80. Talan nem szamitok tulsulyosnak, van rajtam folosleg jocskan. Persze lehet szanakozni nyugodtan, nekem sem jobb, sem rosszabb nem lesz tole.
2019. márc. 13. 22:26
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha a legkisebb 3 hónapos, akkor még szoptatsz. A kilók lemennek maguktól pár hónap alatt a szoptatás végeztével. Addig nem tudsz fogyni, hiszen a testsúlyodnak megfelelő súlyú tejet termelsz meg 2-3 havonta. Ezt nem tudná a szervezeted 15 kilóval könnyebb állapotában létrehozni.
2019. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk a tükör mellkasig ér. Tehát mellkastól lefele nem látom magam a tükörben. Nekem szintén a hasam lóg, edzeni nem tudnék egy darabig. Minden időmet a családnak szentelem. Majd idővel lehet eljárok valahova. Majd alakulsz te is. Addig meg fogadd el ahogy vagy. Ha parodnak is megfelelsz akkor a többiek véleménye ne érdekeljen.
2019. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam sokat egyszer, h salátát ettem. Spar előre csomagolt plus öntet. Bele egy szál virsli. Gyors.
2019. márc. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Lifetilt oldalt.
2019. márc. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem ilyen mártír, utálja azt hogy hízik, viszont nem hajlandó semmit tenni azért, hogy változzon. Ígéretek vannak bőven.

Vettem neki kezdő edzőszettet, ott rohad a sarokban. Sportcipőt, sportmelltartót, pénzkidobás. Összeállíttattam neki edzéstervet és egy vállalható diétás étrendet, örökre az irattartó foglya. Könnyedén vigyázhatnék a gyerekre, amikor ő a testével foglalkozik, nem él a lehetőséggel. Még csak agyon sem kell takarítania magát, mert nem nagy a ház, minden gépesítve van és segítek is, de akkor sem figyel a testére.

Amikor viszont bújik, hogy dagadt vagyok -e, kívánom -e és hasonlók, felmegy bennem a pumpa, mert mindent megtesz azért, hogy ne változzon semmi, mégis siránkozik, mert nem változik semmi.

Az egyik exemnek két gyereke van, kutyája, a férje otthon sincs estig, mégis van ideje napi egy órát edzeni. Persze ezt megemlíteni szentségtörés, a lustaság egyszerűbb.

Van jó oldala is, annyira felidegesített a feleségem lustasága, hogy én kezdtem el edzeni és formába hozni magam. A lustasága motivál, én nem akarok ilyen lenni.

2019. márc. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó: na én ezért áldom az eget, hogy a férjem 120 kgsan szeretett belém, a legrosszabb formámban. Azóta szültem egy gyereket, lefogytam 60 kgra, de ha megint egy szar időszak jön az életemben, és felhíznék x kg-t tudom, hogy akkor sem fog elhagyni, meg más nőnél keresni a szexet, és ugyanúgy kívánni fog, mint előtte.


A feleségedben is el fog jönni az elhatározás a változtatásra, csak ki kell várni.

2019. márc. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy nem értetted meg a történetemet. Ha most felhíznál 120 kilóra, majd a férjed minden nap azt hallaná tőled, hogy jaj de dagadt vagyok, le kellene fogyni, aztán pedig szarnál az egészbe, ő is elgondolkodna. Ha nem tetszel magadnak, de lusta vagy változtatni, az a legtaszítóbb. Szóval ne hidd, hogy a férjed jó képet vágna mindenhez, mert te azt hiszed, be vagy betonozva a házasságodba a korábbi egészségtelen életviteleddel.
2019. márc. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!