Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Neked mi adott motivációt a...

Neked mi adott motivációt a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Fogynom kellene vagy 40 kilót, de sosem sikerül.

Rengeteg problémám, gondom van és ez lehangoltá, kedvetlenné, érdektelenné tesz.

(Nem, nem tudom megoldani őket csak hosszú idő alatt)


Szóval elkezdem a fogyókúrát és pár nap múlva belesz@rok :D

Agyilag nem bírom ezt a plusz megterhelést, de ha lenne valami motiváció akkor menne. Egyszer régen már ment.


Mit tanácsolsz?



2019. márc. 14. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass magadnak egy normális étrendet szakemberrel. Mert akkor nem megterhelés és bírni fogod. Nem kell szenvedni.
2019. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Fiatalon a tetszeni vágyás egy konkrét személynek, így korosabban a jó közérzet.
2019. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig vékony voltam, csak jött egy olyan fordulat az életembe, hogy felszaladt majdnem 10 kiló. Aztán egy kiöltözős alkalommal kitalálta a párom, hogy menjünk kényelmes ruhában, majd az autóban átöltözünk. Csak én azzal nem számoltam, hogy kihíztam a ruhát. A szűk autó hátsó ülésén a kinőtt ruhába beleszuszakodás meghozta a hatását, hogy ez így nem mehet tovább. 4 hónap alatt leadtam a kilókat.
2019. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam mozogni, azokat a dolgokat csinálni, amit mindig is szerettem: túrázni, fotózni (ehhez adott esetben letérdelni, lehasalni is kell), simán csak gyalog menni valahová, vagy lépcsőzni, otthon takarítani, teregetni, házimunkát végezni. Szóval nehézzé vált a hétköznapi élet, ezért először úszó edzésekre mentem, ahol megtanultam helyes technikával úszni. Később jött a spinning, mert az nem terheli a térdeket, aztán funkcionális edzések, futás. Az adott motivációt, hogy edzések után nagyon fel voltam dobva, és szinte hajszoltam azt az érzést, annyira jó volt.
2019. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a p#nci.

Pontosabban annak a hiánya.

2019. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Flagstaff ***** válasza:
100%

Sok dobozos ebéd házhoz szállító cégnél rendelhetsz teljes napra szóló fogyókúrás menüsort is, az nem megterhelő agyilag (max anyagilag, de mivel boltba gyakorlatilag egyáltalán nem kell járnod mellette, nem akkora plusz költség.)

Szerintem ne lásd egyben a 40 leadandó kilódat, mert arra még maga Schwarzenegger sem tudná fenntartani a motivációt. Inkább rakj fel egy kockás lapra rajzolt táblázatot a mérleged fölé, és jelölj ki fix időt a mérésre, például minden reggel, vagy minden hétfőn, ez tulajdonképpen mindegy, a lényeg: minden mérésnél becsületesen írd fel a súlyodat a táblázatba! Ha látod, hogyan mennek lefelé a kilók, könnyebben ki fogsz tartani. És természetesen ne csak a kilókat, hanem a centiket is vezesd, az is nagyon kellemes látvány tud lenni, hogy már nyolc centi lement, már tíz...

Ráadásul ha kézbe veszed a testedet, elképzelhető, hogy a többi problémáddal is könnyebben fogsz majd boldogulni. (Velem ez volt, de nem tudom, milyen jellegűek a Te problémáid.) Szóval mérlegre fel! Hajrá! És kitartást!

2019. márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A párom 8 évvel fiatalabb, topon kell lennem mellette.

A fiam lassan 2 éves, szintén oda kell tenni magam.

De az első és legfontosabb, hogy magammal legyek kibékülve.

Ja és az anyukám. Egy éve halt meg. Ha ő le tudott fogyni 62 évesen, én is le tudok.

2019. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek!


Nem hittem, hogy ezen az oldalon értelmes választ is lehet kapni, de kellemesen csalódtam.

2019. márc. 14. 15:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Az egészségem visszaszerzése, állapotjavulás- általános közérzetem javítása. Bár még csak március elsejével kezdtem. Határozottan éles a kontraszt, és érzek már most is pozitív változásokat.
2019. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!