Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha zumbázok, attól lemegy...

Ha zumbázok, attól lemegy majd a hasam?

Figyelt kérdés

2019. márc. 14. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2019. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Hát, nem lehetetlen, de én azért ajánlanék hasizom gyakorlatokat mellé. De jó a zumba is, mert kardio, égeti a zsírt, csak nem biztos hogy onnan, ahonnan szeretnéd...

Plusz minden ember más, de hason sokszor az étkezés miatt van "zsírpárna", nekem csak attól ment le a nagyobb hasam, hogy cukor és fehérliszt mentes diétába kezdtem (IR-t diagnosztizáltak). Ezzel az étrenddel baromi hamar lement a hasam, pedig előtte évekig próbálkoztam mindenféle edzéssel hatástalanul.

2019. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fogysz, ha több kalóriát használsz fel, mint amennyit beviszel. Ha a plusz zumba mellé ugyanannyival többet is eszel, akkor sok közvetlen hatása nem lesz a fogyásra (kicsit azért izmosodsz, fejlődik az állóképességed, keringésed, a mozgás miatt vidámabb leszel stb., szóval egyáltalán nem azt akarom mondani, hogy haszontalan). De ha nem eszel többet, akkor persze fogyni fogsz tőle.


Nagy hasad egy csomó mindentől lehet, puffadás, akármi, szóval azon nem csak a fogyás segíthet, hanem attól függ, mi okozza. A mozgás javíthatja az emésztést, és ha pl. csak puffadt a hasad, azon javíthat mindenképp. A táncoknak szokott lenni tartásjavító hatása is, attól is csökken a pukli.

2019. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Hát, ahogy eddig megfigyeltem, a hasat igazán csak kőkeményen betartott diétával lehet lefaragni.
2019. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

5és fél éve zumbázom. Csak diétával fogyok.

A zumba kardiónak jó.

2019. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

2-es minek válaszolsz ha közöd nincs a témához?


Kérdező?

Kalóriadeficit = fogyás

2019. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!