Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 88kg vagyok es 176 cm ferfi....

88kg vagyok es 176 cm ferfi. Sajnos vastagak a lábaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki állni komolyabban diétázni, leginkább a combjaim idegesitenek hogy vastagok, egyszer azt mondta nekem valaki hogy genetika miatt vastag es az egy kicsit eltántorított az egesz dietatol. Kérdésem az lenne hogy szerintetek ez hulyeseg lenne? Kozuletek volt aki dieta utan vekonyabbak lettek a lábai? tudom hogy nem ugy megy hogy ha en lábbol akarok fogyni akkor ott fogok, hanem ahogy a szervezet akarja.

2019. márc. 14. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb a lábadból is fogysz, ha már máshonnan nincs mit. Vagy előbb. A sorrend genetika, ez igaz.
2019. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előbb orvosi kivizsgálás kellene, hogy nem a nyirokkeringéssel van-e valami gond.
2019. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát azert nem olyan nagyon vastag a lábam, csak lehet en latom igy a suly vegett vagy nem tudom, nem hinném hogy betegsek lenne, szimplan azert mert sok a felesleg es nem is vagyok magas. Remelem a dieta segiteni fog es egy 8-9kg minusz eleg lesz hogy megfeleljek magamnak
2019. márc. 14. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor lenne a genetikától vastag, ha izmos lenne. Állj neki annak a diétának, mondjuk holnap.
2019. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnaptol mindenkeppen nekifogok :)
2019. márc. 14. 18:06
 6/6 anonim válasza:
menj el kondiba és gyúrd ki hozzá a felső tested és úgy arányosabb leszel és még veszíthetsz zsírból is
2019. márc. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!