Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan tudnák visszafogyni?

márc. 15. 01:02  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Teljesen tanácstalan vagyok.

Tinédzser koromban utáltam azt, ahogy kinézek így elkezdtem nagyon kemény diétába fogni, csak egy kevés zöldséget és rizst ettem naponta, néha pedig csak 2 narancsot meg kávét, aztán elkezdtem hetente 2-szer aerobikra járni és sikerült lefogynom pár hónap alatt kb. 20 kilót, amit 6 évig sikerült is megtartanom, és már normálisan étkeztem. Egy évvel ezelőtt azonban volt egy 2-3 hónapos időszakom amit sok evéssel töltöttem sajnos és visszahíztam amit akkor leadtam, azóta pedig hiába próbálok fogyni, diétázni nem tudom leadni a kilókat. Mit tehetnék?

# 1/8Időpont márc. 15. 01:14 Privát üzenet

Nálam olyan a helyzet hogy 2015ben 49 kg voltam évek alatt most ott tartunk hogy 65 kg soha nem voltam ilyen dagadt mint most

Reggelim főtt tojás ripsz ropsz zöldség

Ebéd hús csirke rizs, leves

Uzsi 2 turo Rudi

Vacsi meg vmi gyümölcs

Heti 2x tuti edzek 1 órát és 1 kg nem akar lemenni pedig július óta kő keményen edzek

És tudom hogy az izom az többet mutat a mérlegen de nálam látszik hogy dagadt nagy has

Szörnyű, kezdtek belefáradni,minden nap fáradt vagyok rossz a közérzetem az emésztéssemmel is gond van konkrétan havonta 3x 4x tudok nagy wc ni

Nem is értem hogy hízhattam meg ennyire

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont márc. 15. 01:45 Privát üzenet
Utolsó a túró rudit felejtsd el. A gyümölcsöt vacsorára főleg.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont márc. 15. 08:26 Privát üzenet
#2 Vacsorára pont a gyors szénhidrátokat nem kellene fogyasztani, a túró rudi pedig tényleg felejtős. Egyél helyettük pl teljes kiőrlésű lisztből készült pékárukat.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont márc. 15. 08:39 Privát üzenet
Túró Rudi? Esti gyümölcs? Tervezd újra az étkezésedet.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont márc. 15. 08:43 Privát üzenet
Kalóriadeficit. Ez az egyetlen ami működik, ha nincs betegség a háttérben.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont márc. 15. 13:29 Privát üzenet

"csak egy kevés zöldséget és rizst ettem naponta, néha pedig csak 2 narancsot meg kávét, aztán elkezdtem hetente 2-szer aerobikra járni és sikerült lefogynom pár hónap alatt kb. 20 kilót" - persze, ennek jó része izom lehetett, mert szinte semmi fehérjét nem fogyasztottál. Még jó, hogy csak pár hónapig csináltad.

A 2. étrendje már jobb egy fokkal, legalább tojás és hús van benne, de zöldség elég kevés, a túró rudi meg nem kaja, csak nasi.

2-3 hónap alatt visszahíztál 20 kilót? Az nem semmi, én a helyedben gyorsan elmennék orvoshoz, ilyen ütemű hízás nem normális. IR, pajzsmirigy-alulműködés mellett pl. elég nehezen megy a fogyás, főleg, ha a szénhidrátokra nem figyelsz oda. Ha szedsz/szedtél valamilyen gyógyszert, az is közrejátszhat.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont márc. 15. 14:26 Privát üzenet
Énsem tudok sajnos lefogyni :(

# 8/8Időpont márc. 15. 18:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyukák! Szülés után milyen módszerrel tudtatok visszafogyni?
Hogyan tudnek visszafogyni?
18 éves vagyok 172 cm és 65 kg-ra felhíztam, azelőtt 57-58 voltam és szeretném azt a 7 kilót visszafogyni. Mit ajánlotok?
Anorex kérdés: ha egyszer lefogytam 38-ra, aztán vissza normálisra,5 hónappal később mennyire lenne nehéz ismét visszafogyni a 'régi' módszerekkel?
Melyek a leghatékonyabb fogyókúrák? Térdeim miatt aktív mozgást nem tudok végezni, a hasamat pedig imádom, de hajlandó vagyok a cél érdekében megvonni a dolgokat. 183 cm vagyok...
Nyár óta 6 kilót felszedtem. Hogy tudnék leállni és visszafogyni?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!