Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák visszafogyni?

Hogyan tudnák visszafogyni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 01:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Teljesen tanácstalan vagyok.

Tinédzser koromban utáltam azt, ahogy kinézek így elkezdtem nagyon kemény diétába fogni, csak egy kevés zöldséget és rizst ettem naponta, néha pedig csak 2 narancsot meg kávét, aztán elkezdtem hetente 2-szer aerobikra járni és sikerült lefogynom pár hónap alatt kb. 20 kilót, amit 6 évig sikerült is megtartanom, és már normálisan étkeztem. Egy évvel ezelőtt azonban volt egy 2-3 hónapos időszakom amit sok evéssel töltöttem sajnos és visszahíztam amit akkor leadtam, azóta pedig hiába próbálok fogyni, diétázni nem tudom leadni a kilókat. Mit tehetnék?

2019. márc. 15. 01:14
 2/11 anonim válasza:
27%

Nálam olyan a helyzet hogy 2015ben 49 kg voltam évek alatt most ott tartunk hogy 65 kg soha nem voltam ilyen dagadt mint most


Reggelim főtt tojás ripsz ropsz zöldség


Ebéd hús csirke rizs, leves


Uzsi 2 turo Rudi


Vacsi meg vmi gyümölcs


Heti 2x tuti edzek 1 órát és 1 kg nem akar lemenni pedig július óta kő keményen edzek


És tudom hogy az izom az többet mutat a mérlegen de nálam látszik hogy dagadt nagy has

Szörnyű, kezdtek belefáradni,minden nap fáradt vagyok rossz a közérzetem az emésztéssemmel is gond van konkrétan havonta 3x 4x tudok nagy wc ni

Nem is értem hogy hízhattam meg ennyire

2019. márc. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó a túró rudit felejtsd el. A gyümölcsöt vacsorára főleg.
2019. márc. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
#2 Vacsorára pont a gyors szénhidrátokat nem kellene fogyasztani, a túró rudi pedig tényleg felejtős. Egyél helyettük pl teljes kiőrlésű lisztből készült pékárukat.
2019. márc. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Túró Rudi? Esti gyümölcs? Tervezd újra az étkezésedet.
2019. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Kalóriadeficit. Ez az egyetlen ami működik, ha nincs betegség a háttérben.
2019. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

"csak egy kevés zöldséget és rizst ettem naponta, néha pedig csak 2 narancsot meg kávét, aztán elkezdtem hetente 2-szer aerobikra járni és sikerült lefogynom pár hónap alatt kb. 20 kilót" - persze, ennek jó része izom lehetett, mert szinte semmi fehérjét nem fogyasztottál. Még jó, hogy csak pár hónapig csináltad.

A 2. étrendje már jobb egy fokkal, legalább tojás és hús van benne, de zöldség elég kevés, a túró rudi meg nem kaja, csak nasi.

2-3 hónap alatt visszahíztál 20 kilót? Az nem semmi, én a helyedben gyorsan elmennék orvoshoz, ilyen ütemű hízás nem normális. IR, pajzsmirigy-alulműködés mellett pl. elég nehezen megy a fogyás, főleg, ha a szénhidrátokra nem figyelsz oda. Ha szedsz/szedtél valamilyen gyógyszert, az is közrejátszhat.

2019. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
38%
Énsem tudok sajnos lefogyni :(
2019. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

próbáld az alacsony napi szénhidrátot tartani, ne egyél lisztet, cukrot, magas gabona alapú köretet és nagyon olajos zsíros dolgokat, több fehérjét és zöldséget inkább meg salátát, édesburgonya krumpli helyett, kenyérnek szénhidrátcsökkentett kenyér

szóval a sültkrumplit, lángost, rántott húst/sajtot, fánkot, bundáskenyeret, sütit, fagyit, csokit, cukrot stb... ne egyél de még tésztát, kenyeret és rizst se nagyon

2019. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért van mindenki lepontozva??
2019. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!