Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az mennyire normális, hogy 63...

Az mennyire normális, hogy 63 kiló vagyok a 160 centimhez, és itthon mindenki győzköd, hogy ne fogyjak tovább, mert ez már soványság?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
A magasságodhoz képest a 63 kiló nem kevés. Még a 60 is normális lenne.
2019. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...Képpel könnyebb lenne megítélni.Én 178 cm vagyok ès 58-60 kg és vékony vagyok,de még ég én sem vagyok sovány...
2019. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
160 cm vagyok és 50kg. Nem látszanak ki a csontjaim, de nincs egy deka felesleg sem rajtam. Szerintem 50-55kg között van az ideális súly ehhez a magassághoz
2019. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

20 évesen 57 kg voltam 159 cmhez, a bordáim és a medencecsontomis kilógtak és 34 ruhákat hordtam.... napi szinten sportoltam órákat. Nekem a normál testtömeg 63-64 kg (36-38 as, S ruhaméret).


Szóval a kérdés nem a testtömeged, hanem a csont-, izom-, és zsírtömeg aránya. Még sovány is lehetsz akár, de túlsúlyos nagy eséllyel nem vagy. Szóval menj el szépen egy megfelelő eszközzel felszerelt patikába vagy orvoshoz és méresd meg a csont-, izom- és zsírtömeged!

2019. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!