Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vacsora helyett szeretnék...

Vacsora helyett szeretnék shaket inni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Heti 3x edzek, leginkább este,vacsorázni nem szeretnék,inkább valami shaket innék helyette.

2019. márc. 16. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármit lehet, amit szeretsz és nem nagyon sok.


Készíts valamit fincsi gyümölcsökből.

2019. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem szeretnél vacsorázni? A szilárd ételt mindig előrébb kell(ene) helyezni mint a shake-et. Persze ha nincs időd vacsorát készíteni az más kérdés, de ha nem erről van szó, akkor egy kis darab hal (kb.100g) plusz valami saláta olaj nélkül natúr joghurtos öntettel kijön 150-200 kalóriából, ami igazán nem sok. Nyugodtan lehet enni este, a lényeg, hogy a napi keretben benne legyen. Én egyébként instant zabból és proteinből iszom shake-et edzés előtt, mert a munkahelyen így egyszerű megoldani. De ez is 300 kalória. Ihatsz csak fehérje shake-et is, de ha hajlamos vagy megéhezni edzés után, akkor ezzel nem nagyon fogsz jól lakni.
2019. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert edzes utan nincs idom vacsorazni is meg elvegezni az esti teendoket. Biotech ultra lossra gondoltam, heti 3x edzes utan vacsi helyett
2019. márc. 16. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:

én BioTech zero Whey vagy valami ilyesmi a neve annak amit iszok, amúgy barátom vett egy ilyen nagy bödönnel kettőnknek, csokis mogyorós.

vízzel szoktam inni, de ha nagyon unom akkor smoothinak csinálom meg banánnal vagy körtés sós mandulával is finom volt tavaly amikor még volt körte

én sem szeretek enni este, rosszakat álmodok ha tele van a hasam, de én pótolom napközben és estére már valamivel könnyebb, meg nem is esik jól tornazas után.

2019. márc. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!