Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem a szálkás, karcsú,...

Miért nem a szálkás, karcsú, izmos emberekre mondják hogy husi? Amikor a hús az az izom? (nem akarok megbántani senkit csak érdekel)

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Hús = zsír ebben a kontextusban.
2019. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Á, azt hittem, ez még csak nekem jutott eszembe.

Azért, mert nem mondhatod a zsírdisznókra, hogy "zsíri" mert lerombolod a cizellált kis lelküket.

Tehát eufemizálsz és husizod őket, holott a testépítők leginkább azok.

2019. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Mert azokon van husi.

A 100 kilós pacákokon van háj.

A szálkás-kockás-eres mintagyereket meg úgy hívják, hogy "csont és bőr", "zörögnek a bordái".

2019. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De utolsó rajtuk nem husi van akkor hanem zsíri nem?(tényleg nem bántásból írom) és akkor a husival miért nem bántjuk meg őket?
2019. márc. 17. 11:58
 5/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Én is feltettem ezt a kérdést, le is lettem húzva, hogy hogy gondolom én ezt. :D
2019. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Én is inkább husinak nevezem őket,talán nem annyira bántó mint a kövér és társai. Sokuknak épp elég kellemetlen,hogy teltebbek mint kéne és szerintem zavarja is őket,emiatt gondolom nekik is egy fokkal kellemesebb elnevezés a husi ☺ Bár én nem vagyok husi és szoktam is sajnálni azokat,akiken látom,hogy rosszul érzik magukat a bőrükben. Testbeszéd elárulja pl.amikor zavartan húzgálják a pólójukat,pulcsijukat lefelé,bár elférnének,de inkább félreállnak ,ha tehetnék elbújnának. Azokat viszont nem tudom sajnálni,akik nagy testűek és a "zebránál"állva tömik befelé a kaját,a másik kezükben mekis zacskóban van még 5kg gyorskaja. Az ilyenek volt,hogy beszóltak nekem amikor rövidnadrágban voltam,hogy "pfu ez is biztos salátazabáló"De az átlag rendes,kedves :) és hihetetlen jókedvű
2019. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom velük ne értsetek félre nem mondtam hogy nem kedvesek:) csak maga a fogalom érdekelt.
2019. márc. 18. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!