Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kövérek miért állítják,...

A kövérek miért állítják, hogy alig esznek?

Figyelt kérdés

1kg zsíros hízáshoz kb 10.000kcal energiaigény kell a napi szükségesen kívül. Ez egyszerű matematika.


Ha szétnéztek villamoson stb hogy ki az aki ott is tömi magát, hát nem az 50-60kg-os csinibabák azok...



2019. márc. 17. 16:18
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell általánosítani. Ismerek telt hölgyet, akin nincs felesleges háj, kétszer eszik egy nap, azt is nagyon minimálisan.

Az általánosítás alapja a "aki kövér az mindenki hatalmas adatokat eszik" stb-stb...

Ez nem ilyen egyszerű.

Alapja van, de nem mindenkinél, hormonok, genetika stb is van a világon, ami hatással van erre.

2019. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
87%

Volt enyhén elhízott lány ismerősöm aki saját bevallása szerint alig eszik. Ha együtt ettünk majdnem annyit evett ami egy dolgozó érett férfinak is sok lenne.


Egyébként nem hinném, hogy ez általános felfogás, de sokaknak könnyebb a genetikára fogni, és nem észre venni a mennyiséget amit bevisznek.

2019. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
55%

Mert magànak is hazudik,ezzel nyugtatja magàt vagy ès fingja sincsen a test működèsről persze azonnal pajzsmirigyre fogja.

Alig eszik aha, kakaòs csiga,kenyèr, parizer,sonka.


Mind tömèny cukor,műanyag,liszt,poliszacharid,full zsìr.

A legjobb amikor zsìr + szènhidràt na az a legkomolyabb kombò.


Az emberek iszonyat butàk fogalmuk sincs a testükről,a dietetikusok szintèn ötforintot se èrnek.


Komoly testèpìtő ètrend na akkor lefogynànak de azt tartani is kell,de ahhoz kitartàs ÈS FELELŐSSÈGVÀLLALÀS kell,na ez ami hiànyzik nemcsak a dagadt emberekből,hanem az àtlag 95%-ból,meg kifogàsok elhagyàsa, ès kezèbe vegye az èletèt.

2019. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
83%

#1 de, tök egyszerű. Az emberi test átlagos irodai munkával 1500-2000 kalóriát éget naponta. Nyilván függ a nemtől és testsúlytól, de ezek a számok alapvetően rendben vannak. A fogyás titka, hogy kevesebb energiát vigyél be mint amennyit elégetsz.



Fizikai képtelenség az, hogy valaki nagyon keveset eszik mégis hízik. Aki nagyon keveset eszik az fogyni fog, ilyen egyszerű.

2019. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
13%

Nekem volt egy exem,aki ìgy edz ùgy edz.

Jah kb. 5 perc pici hasazàs megse izzadt meg pici futòpad 10 perc.

Ja a nagy edzèse ennyi volt,addig èn 1 òra kőkemèny zihàlàs koncentràltan nagy sùllyal magas ismètlès szàmmal edzès,volt,hogy majdnem okàdtam párszor,most is nèha megesik.

Aztàn hasazàs egybe 8-10 perc 25 màsodperces pihikkel mindezt egy szèthajtott edzès utàn sorozatonkènt 20 màsodperc pihivel amikor szètszakadtam.kb.

A vègèn egy laza kardió mèg.


Na a kajàja nagy diètàban ilyen nasika,hagymakarika olyan snickers.


Mondanom sem kell èn a mai napig szàmolom a kajàt kimèrem,egy deka cukor nincs a lakàsban csak Stevia de azt is ritkàn hasznàlom.

Napi 6-szori ètkezès pici adagok alacsony szènhidràt.


Na a ,,odafigyel az alakjàra" idióta exem meg hiàba napi 2,3 szor evett de akkor is sz_r moslèk szemetet.

Ùgy is nèzett ki.

A mai napig is egy disznò,èn meg feszes,izmos V izom is làtszik a hasamnàl meg lapos has.


31F

2019. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim válasza:
75%

Nem így működik.


Van, aki összeeszik mindent, hatalmas adagokban, mégis alig 35-40kg felnőtt nő létére. Ismerek ilyeneket, genetika.


Én ugyan nem vagyok kövér távolról sem, de modellalkat sem, és nem is voltam, nem is leszek soha. 50kg-san se néztem ki vékonynak, pedig 170cm vagyok, és tényleg keveset eszek.

Csak függ a felépítéstől is.

2019. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
90%

Még akkor se fizikai képtelenség és nem zárja ki, ha szerinted elképzelhetetlen, akkor se.

Ha csak olyan embereket láttatok, akik kövérek és sokat esznek, akkor teljesen kizárjátok azt, hogy lehet olyan ember is, aki keveset eszik, eléggé fura gondolkodás...

Gyerekkoromtól serdülőkoromig ebédre meg tudtam enni 3 tányér másodikat, sütiket stb és meg se látszott...

Fizikai képtelenség? :-)...

Semmi sem fekete és fehér de nagyon egyoldalú gondolkodás, hogy "aha, kövér, ő tehet róla, csak és kizárólag biztosan műanyagot eszik"... Egyoldalú, egysíkú gondolkodás...

Egyébként serdülőkorom óta nem eszek sokat és nem vagyok kövér, csak az egyoldalú gondolkodás ami nagyon-nagyon zavar...

Valaki csak olyan embereket látott akik sokat esznek és kövérek, számára ebből következik, hogy "mindenki aki kövér, sokat eszik", "genetikára fogja hogy ne kelljen változtatni", "fogalma sincs a test működéséről" stb...

Olyat ismerek, aki zöldségeket eszik inkább, kerüli a kenyeret, krumplit és rizst is, vegetáriánus életmódot folytat, ebédet is kihagyja és egyébként is keveset eszik. Telt, de nincs felesleg rajta, ilyen alkat.

2019. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
47%

1-es hagyjuk màr alig eszik,de mit eszik,hmm.


Amùgy meg az se jó ha alig eszel ètelt mert elkezd a szervezet tartalèkolni ès a zsìrt raktàrozni,meg lassul az anyagcsere is.

Ès gondolom akkor sem natùr csirkèt eszik rizzsel vagy èdesburgonyàval,tuti hogy nem.


Napi 5,6-szori picike adagok fogyasztàsa,kimèrve magas fehèrje alacsony szènhidrát ami rizs,pufirizs meg èdesburgonya.


Semmi CUKOR ismètlen semmi,0g kàvèba sem egy szem se.


Ismerősöd tartja ezt 1-es?


Költői kèrdès,mert kicsit otthon vagyok az emberi test működésèben.

2019. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
41%

"csak az egyoldalú gondolkodás ami nagyon-nagyon zavar..."

Engem meg az idiotizmus.


Ilyen az amikor az embernek alapvető fizikai ismeretei sincsenek. Van olyan autó amelyik 18L-t eszik százon de nincs olyan amelyik csak 1-et.

2019. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
25%

7-es igen mert a vegetàriànus emberek rengeteg CH-t visznek be amùgy,mert a paradicsomban is ha sokat eszel cukrot viszel be.


Magas fehèrje ès alacsony szènhidràt fogyasztàs kell, szènhidràtban benne van a paradicsom,koktèl paradicsomot el lehet felejteni mert cukros.


Na mondom èn talàlok olyan dolgot amin vàltoztatni kell.

2019. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!