Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha sokszor vsak szendvicset...

Ha sokszor vsak szendvicset tudok enni, akkor mivel tehetném azt "diétássá"?

Figyelt kérdés
Azt itt is már többször olvastam, hogy a fehérkenyeret kerülni kell. A teljes kiőrlésű kenyér a jó. De ez pontosan mit takar? Gyakran veszek vitajócipót barna vagy magvas változatot. Az jó? Vagy a barna kenyér nem teljes kiörlésű? Illetve gyakran eszem bagettet is, de a boltban nem mindig van fitt vagy teljes kiőrlésű bagett, de barna vagy sokmagvas gyakran van. Azok is jók?
2019. márc. 20. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Edd abonettkenyérrel .

Edd csirke vagy pulykamellsonkával , egyél hozzá tojást és sok zöldséget.

2019. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy milyen diétára gondolsz
2019. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha barna, akkor az valszeg teljes kiörlésű vagy tartalmaz olyan lisztet, szóval jobb mint a fehér. Igazából csak azért, mert magasabb a rost tartalma, ezért lassabban emeli meg az inzulin szintet, ergo később leszel éhes. Kalória viszont ugyan úgy van benne, szóval ha valaki fél kiló fehér kenyeret fél kiló barnára cserél, az ne csodálkozzon, ha nem fogy, csak azért, mert barnára váltott. Ez nem neked szól, csak általánosságban írom.
2019. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy barna, még nem biztos hogy teljes kiőrlésű. Viszont a barnák általában jobbak a fehérnél eleve, de az összetételét kéne megnézni, miből mennyi van benne, mert néha full egészségtelen pékárúkat is adnak el egészségtelen köntösben...

A barna és a magvas is jó, a teljes kiőrlésű még jobb. Sok húst, zöldséget, esetleg, tojást, túrófélét bele...és a mérték a lényeg.

2019. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten diétázni szeretnék, inkább csak egészségesen étkezni. Illetve hát jó lenne kicsit az úszógumiból leadni, de ezt már így tavasszal a több mozgás is segíteni fog. Nemrég tettem fel magamról fotót ide és elvileg nem vagyok kövér. :)

Viszont a munkám miatt elég kevés időm van normális ételt enni, ezért eszem sok szendvicset. Köszönöm szépen a válaszokat. Ha esetleg bárkinek van bármi ötlete, tanácsa bármi. Ami segít javítani a táplálkozásom, akkor ne tartsa magába. :)

2019. márc. 20. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Én kenyér nélkül eszem a szendvicset :) Sajt, téliszalámi (ezekből nem nagy mennyiség), esetleg még főtt tojás plusz egy csomó zöldség.
2019. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
én saláta levélbe tekertem ilyen csicseri borsós cuccot (mashed chickpea salad ha rá keresel így kihozza már ha érdekel) azt is meg lehet enni kézzel, kés és villa nélkül és nagyon finom is
2019. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!