Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 25-30 kilo lemehet 9 honap alatt?

Demeter Petra kérdése:

25-30 kilo lemehet 9 honap alatt?

Figyelt kérdés

103 kilo vagyok és szeretnék lefogyni karacsonyra. Lehetseges ez a cél úgy hogy ne ereszkedjen meg a bőröm?

23/L



2019. márc. 20. 19:27
 1/5 anonim válasza:

Ha van hozzá elég kitartásod meglehet. illetve sok, sok sok edzés mellett nem hiszem, hogy megereszkedne a bőröd.

Ha 30kg nem is, de ilyen 20 már talán...

2019. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van realitàsa, szerintem igen:)
2019. márc. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Heti 1kg fogyás simán megoldható. Szóval még jóval többet is leadhatsz.
2019. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tudnátok adni tippeket hogyan is csináljam? :)

mióta kiírtam a kérdést rendszeresen járok sétálni és biciklizni,kilőttem a csipszet édességet lisztes kajákat az étrendemből. Erősítő gyakorlatokat nem igazán tudok csinálni, értem itt a guggolást pl mert nagyon megterheli a térdem és fáj. várjak míg lemegy pár kiló és aztán kezdjek neki ezeknek?

2019. márc. 26. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyelőre csak a kajára figyelj. Esetleg valami multivitamint szedhetnél, mondjuk egy mega daily one jó lehet.
2019. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!