Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az jó, hogyha az orvosilexikon...

Timido kérdése:

Az jó, hogyha az orvosilexikon szerint eszek?

Figyelt kérdés

[link]

ezzel kiszámoltam a heti 1,5 kilót, hogy annyi menjen le.

ez jött ki :

kcal : 615

ch : 84 g

fehérje : 23 g

zsír 20 g


kidolgoztam egy étrendet, ami megközelítőleg ilyen arányú, de ahhoz meg kell ennem kettő kiflit, hogy a szénhidrátom meg legyen.

Nem baj, hogy ilyeneket eszem? mert ha ez van írva, biztos be válik, csak így még soha nem csináltam, hanem rizsát ettem eg csirkét, meg ilyen általános " diétás " kajákat.


2010. júl. 3. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1,5kg nagyon sok egy hétre. Természetesen működne tehát fogynál az más kérdés, hogy tisztán-e. Neked is csak azt tudom javasolni, egyél rendesen sportolj alkatodnak megfelelően. 615Kcal nagyon kevés az egy 1 éves kisgyermek adagja. Legalább 1200-1500 kcalt egyél jó sok fehérjét és laktató ételeket.
2010. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

615 kcal éhezés, csak kórházban lehet, ha 200 kiló vagy! A megadott linkedben én semmiféle 600 kalóriát nem találtam, találtam viszont ezt:

"Figyelem! Napi 1200 kalóriánál kevesebb energia bevitele, és több mint heti 1 kg fogyás célkitűzése nem javasolt! Egészségét és fizikai kondícióját jobban szolgálja, ha - heti kb. fél kilogramm fogyás eléréséhez - energia bevitelét csak napi 250 kalóriával csökkenti, a fennmaradó 250 kalóriát pedig rendszeres testmozgással váltja ki!"

Amúgy se tudom, hogy fogod te a teljesen étrendedet szénhidrát, fehérje és zsírgrammokban kiszámolni.

2010. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hány centi vagy és kg?biztos fogynod kell?Általában nem ír ki senkinek sem ilyen kevés kcalt a fogyáshoz:S
2010. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

167 vagyok és 60 - 61 kg

55 szeretnék lenni

2010. júl. 3. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne szeressél 55 lenni, mert kórosan sovány (egészségtelen és mellesleg ronda) lennél. Így vagy pont jó.
2010. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
figyelj, kb azonos paramétereim voltak tavaly ilyenkor mint neked. én mondom, hogy télleg jó érzés gyorsan lefogyni.. de bitangrossz ha visszajön! én lassan fogytam le, még 57 vagyok igaz de már ez is jó! inkább ne koplalj, ésszel próbáld meg! :)
2010. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!