Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni egy 15-20kg...

Szeretnék lefogyni egy 15-20kg-ot. Tudnátok segíteni? Többi lent

Figyelt kérdés
Na szóval elég sokszor belevágtam már, de valahogy nem sikerült. Valaki tudja, hogy fogyjak le? Combról és hasról lenne nagyon sürgős, köszönöm!

2019. márc. 20. 19:58
 1/5 anonim válasza:
0%
Akarat kell....ennyi a kulcs te igazabol nem is akarsz lefogyni szerintem ha az ember vmit nagyon akar, azt eleri!
2019. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha fogysz mindenhonnan megy majd le, nem csak combról és hasról, ezt nem tudjuk irányítani. A mozgás mellé csinálhatsz célirányos gyakorlatokat, attól feszesebb, formásabb lesz az adott rész, de akkor sem csak onnan fogysz.

Igyál sok folyadékot, teát cukor nélkül, vizet. Milyen az étkezésed? Ha eddig mindent ettél fokozatosan válts. Elsőnek a tésztaféléket teljes kiőrlésűre, csökkentsd a cukort. Iktasd be a gyümölcsöket, zöldségeket. Egyszerű praktika, hogy kisebb tányért használsz, így becsapod az agyadat. Semmiféle képen se vonj meg magadtól mindent, fokozatosan változtass, vagy szinte lehetetlen lesz tartani a dolgot.

Sok sikert

2019. márc. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nagyon sürgős, eleve rossz hozzààllàs. A fogyàs kevés feleslegnél is több hónapnyi munka.Semmit se ér ha egészségtelenül csinàlod, koplalsz stb..és nem tudod megtartani hosszútàvon. Egyébként én A szénhidràtszegény diétàt javaslom. ( LCHF étrend és életmód)
2019. márc. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kalóriákat számold és mozogj minimum heti 3szor 1-1 órát, nekem így sikerült kb fél év alatt 15 kilót leadni
2019. márc. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem kell koplalni a lényeg hogy naponta kb. 10-szer étkezz.

Tudom hogy hülyeségnek hangzik de ha keveset eszel ennyiszer az sokat fog segíteni.

Hidd el megéri.

2019. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!