Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni abban...

ChildOfGod kérdése:

Valaki tud segíteni abban hogyan fogyjak nagycsalád mellett? 16/L

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi köze van a nagycsaládnak a fogyás hoz?
2019. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Fuss!
2019. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet, mozogj többet.
2019. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%

Fogyókúra.

De leszögezném a félreértések végett,hogy a nagycsaládhoz semmi köze nincs a fogyókúrának.

2019. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Fogyókúràkat, koplalàst felejtsd el. Mind hülyeség. Kivéve az Atkins.

Egyél sokkal kevesebb szénhidràtot, zsírral nem kell spórolni!

Èn nemrég àstam bele magam. Életmódvàltàsban érdemes gondolkodni. Semmi értelme kúràkkal sanyargatni magad, meg koplalni. Hosszútàvon nem tartható, szarul fogod magad érezni . Esélyed sincs ha alapjaiban nem vàltoztatsz az életmódodon és az étkezési szokàsaidon.Tapasztalat.

2019. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyel keveset de tapanyagdusan, mozogj. A tobbi kifogas.
2019. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Ne edd meg őket.
2019. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amíg így teszed fel a kérdést, addig sehogy nem fogsz fogyni. Mert eleve a kérdésedben benne van egy kifogás. Majd ha le akarsz fogyni, változtatsz is. Mert ahogy mondták, nagycsaládnak, egyebeknek semmi köze a fogyáshoz. Ezek amolyan mentöövek azoknak akik kifogást akarnak keresni
2019. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk is nagy a család. És legtöbbször azt eszem, amit a többiek csak kevesebbet. Szóval nem vontam meg magamtól semmit. Annyi, hogy kenyeret, tésztát nem eszek. Helyettük inkább zöldséget, salátát. Ezt te is tudod kivitelezni a nagy család mellett. Sőt ha anya sütit süt abból is eszek egy szeletet, de nem többet. És attól függetlenül, hogy a cukrot nem vontam meg magamtól, meg a nasikat, csak mértékkel eszem, sikerül fogynom.

Az a lényeg, hogy kalóriadeficitben legyél.

2019. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen én is érzem h keresem a kifogást. Próbálok leszokni róla.


Kilencesnek köszönöm a választ. Én is kb így csinálom csak ez annyira nem tűnik nekem diétának, h bizonytalan voltam, de ez most azért kicsit megnyugtatott.


Kettes! Apum is ezt mondja mindig, de egyszerűen utálok futni. Nem tudom rávenni magam, mert már csak a gondolat is ijesztő. Persze tudom bennem van a hiba de attól még nem vonz jobban a dolog.


Többi választ is köszönöm és további tippelnek, tanácsoknak is örülök.

2019. márc. 21. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!