Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy álljak vissza a rendes...

Hogy álljak vissza a rendes étrendre?

Figyelt kérdés
20 napja alig ettem valamit, így sikerült 16 kilót leadnom, de nem szeretném visszahízni. Fokozatosan álljak vissza arra, hogy eszek?
2019. márc. 21. 17:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Már kezdek nagyon szedulni, amikor csak tudom veszkszek, lehet hogy ostobaság volt ezt csinálni, de most már nem akarok visszahízni.
2019. márc. 21. 18:20
 2/6 anonim válasza:
100%
Ennyi idő alatt kétlem hogy zsírt vesztettél volna, valószínű, hogy csak víz és izom ment le. Szinte lehetetlen hogy újra rendes étkezéssel ne menjen vissza. De sok sikert
2019. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a módszered. Koplalàssal csinàltad. Ha visszaállsz, fel fogsz szedni pàr kilót. KOPLALVA egészségtelen és tarthatatlan a fogyàs.

Èsszel kellene.

2019. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem akartam az elején koplalni, de valahogy egyszerűen nem bírtam enni, nem bírtam ranezni se a kajára.
2019. márc. 21. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem egész 3 hét alatt 16 kilót adtál le? Ne haragudj, de ezt nem hiszem el. Képtelenség, kivéve, ha 200 rol indultál.
2019. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most hány kiló vagy?

Ha nem akarsz hízni, a szénhidrátot lassan emeld, és táplálkozz egészségesen.

2019. márc. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!