Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van annak értelme, hogy...

Van annak értelme, hogy eljárok futni heti háromszor? Több lent

Figyelt kérdés
Most 76 kilós vagyok, a cél a 65-68 kiló nyár elejére. Heti kétszer kendózok, illetve heti háromszor eljárok futni. Viszont csak 2km-t. Ennek van értelme?

2019. márc. 21. 21:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 15 éves lány vagyok
2019. márc. 21. 21:12
 2/10 A kérdező kommentje:
Illetve, hogy 171-172 cm
2019. márc. 21. 21:12
 3/10 anonim válasza:
100%
Igen, van értelme. Ha nem is kezdenél el tőle rögtön fogyni, de a kondíciódat, az állóképességet fejlesztené, ami azt eredményezné, hogy hatékonyabban mennének a célzott edzés tervek. Ha már könnyedén megy a táv, kezdhetsz kísérletezni, hogy gyorsabban futod le, vagy többet futsz, hogy mindig legyen egy kis kihívás.
2019. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Van, de a 2 km elég kevés, szerintem érdemesebb legalább 30-60 perc között mozogni egy alkalommal. Ez lehet gyors séta és futás felvaltva is.

Hosszú távon látszik és érződik a változás

2019. márc. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Leginkább hasi úszógumimtól szeretnék elbúcsúzni. Ehhez jó a futás ugye?
2019. márc. 22. 07:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyan nem vagyok egy sportlady, de hasonló problémáim voltak és vannak nekem is.

Youtubeon van egy lány, a temesanikó, ő említette az egyik vlogjában, hogy van valami futó alkalmazás, amiben kell sétálni is, futni is, és mennyit segít. Szerintem érdemes rákeresned, ha valóban szeretnél jól futni.

Aztán a hasiúszógumi.Háát, a kajára oda kellene figyelni, az okosok azt mondják, hogy 70% a kaja, 30% a mozgás, ami segít a fogyásban. Persze, jó, hogy mozogsz, de ha mellette beversz 5tábla csokit, akkor a 2km futás nem fog segíteni.


Bocsi, hogy hosszú lett a válasz.

2019. márc. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hasra szerintem nagyon jó a futás, legalábbis nekem mindig szép lapos volt olyankor, amikor egy ideig sokat jártam.


De amúgy tényleg érdemes lenne többet futnod, mert a 2 km még nem sokat ér. Viszont az természetes, hogy az elején még csak annyi megy. (először én is csak 2 km-t tudtam lefutni, most már 20-at is)

Szóval majd próbáld mindig egyre jobban növelni a távot.

2019. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az a baj ,hogy nagyon dimbesdombos helyen lakok, úgyhogy a 2km is nagyon megerőltető.

Próbálok inkább felfele futni, mint lefele.... (amúgy azóta 2.5 :3) a közelben van egy park de, kicsit félek ott futni, mert tele van mindenféle furcsa alakokkal.

2019. márc. 26. 20:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Én amatőr futó vagyok. Szépen pucol a futás, de a legnagyobb befolyással a kaja van...legalább 70százalékot mondok erre. Az volna a lényeg mindegy milyen mozgást csinálsz, hogy kalóriadeficited legyen, ergo többet égess el, mint amennyit elfogyasztasz. Az elején számold ki és dobozolgasd be magadnak. Hajrá!:-)
2019. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz, ahhoz nem elég futni meg kendózni, hanem jó lenne beszélned egy dietetikussal, speciális étrendet követni és ráedzeni a célterületre.
2019. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!