Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha itthon vagyok mindig...

Ha itthon vagyok mindig eszek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha itthon vagyok mindig eszek, amikor nem vagyok éhes akkor is, lég rosszul érzem miatta magamat, de nem tudom, hogy hogyan lehetne befejezni

2019. márc. 24. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
úgy hogy abbahagyod.
2019. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha az agykapacitásod és az önuralmad túlmutat egy állat, vagy egy 6 éves kor alatt lévő gyerek agyi szintjén, abban az esetben nem lesz gond.
2019. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért eszel mert unatkozol, nincs amivel lefoglald magad. Menj sétálni, sportolni, találkozz ismerősökkel, mozdulj kicsit ki.
2019. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el otthonról!
2019. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki, menj el sétálni, szervezz valami programot magadnak, persze ne cukrászdába ülj be. Otthon is foglald el magad, házimunka, akármi. Ha csak ülsz a fenekeden semmittéve, akkor persze, hogy nekiállsz enni unalmadban is.
2019. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Rá kéne jönnöd, mi az érzelmi evésed oka. Miért menekülsz evésbe akkor, ha amúgy nem vagy éhes. Amíg ezt nem kezeled, nem fogsz tudni leállni. Ha unatkozol, foglald el magad valami mással. Ha szomorú vagy nézz sorozatot, olvass könyvet, tereld el a gondolataidat. Az evés nem arra való, hogy megoldja a problémáidat, nem fogja, hiába eszel.
2019. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!