Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 90kg/170cm 1200 kcal bevitelle...

90kg/170cm 1200 kcal bevitellel csak havi -3 kg? Ez normális?

Figyelt kérdés

Mindig is felmerült bennem, hogy az anyagcserémmel gond lehet, elképesztően hízékony vagyok....

Pár éve leadtam majdnem 20 kilót elég lassan, ami most is elég lassan megyeget.

Tudom, hogy ennél nem is jobb a gyorsabb ütemű, viszont akkor se értem hogyan lehet, mert azt gondoltam ez a dficit méret gyorsabbat kellene eredményezzen.

Sajnos csak heti 2x tudok elmenni futni.


2019. márc. 25. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyi a NORMÁLIS, ami mellett nehezebb a visszahízás.
2019. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még a 2 is normális.
2019. márc. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Én két hónap alatt 7 kilót fogytam, 113 rol indultam, igaz 1400 at eszek kB, sport nélkül.
2019. márc. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Nem a súlyoddal van a gond, hanem a magasságoddal.
2019. márc. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak??? Ez teljesen jó. Szerintem nem kell elkapkodni. Ha eddig így is elvoltál, akkor még kibírod, hogy egy ideig ilyen leszel. Sőt, egyre jobb leszel. Nyilván nem fog menni egyik pillanatról a másikra.
2019. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hasonló értékkel kezdtem én is neki a fogyókúrának. 89-ről indultam, és bár nekem havi 4 ment az első három hónapban, viszont volt olyan, hogy két hét alatt ment le kicsit több mint egy kiló, aztán rövidebb idő alatt több. Szóval ne vedd biztosra, hogy havi 3 lesz csak a későbbiekben is. De ha mégis, az teljesen jó, én örülnék neki.
2019. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értem, hogy 1200kcal-lal miért nem megy le több.

Azt értem, hogy ez így normális, de kb. 1400-at kéne ennem, akkor mennyi menne le, havi 1kg? :D

2019. márc. 26. 20:55
 8/9 A kérdező kommentje:

Amúgy érdekes, korábbi fogyásomnál nálam is jellemző volt, hogy egyszer csak megindult, aztán lassult, aztán megint megindult a fogyás.

Vajon miért?

2019. márc. 26. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél így szokott lenni. Sőt ahogy egyre kevesebbet nyomsz majd, annál kevesebb kalóriára lesz szükséged az "életben maradáshoz", ezáltal az 1200 kalóriával sem fogysz majd olyan ütemben. Egyébkén én azt csináltam, hogy ha sokáig stagnált (3 hét) akkor bűnöztem egy napot. Elvileg ez hatékony módszer, és nekem is beindult utána, de lehet valaki nem hisz ebben.
2019. márc. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!