Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1 kupica pálinka + 1...

Napi 1 kupica pálinka + 1 doboz sör belefér fogyózás mellett?

Figyelt kérdés
Akár étkezés közben, akár különállóan. Ha nem is mindennap, de mondjuk heti háromszor?
2019. márc. 26. 14:03
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ahogy látom, ti csak szélsőségekben tudtok gondolkodni. Mitől alkoholista az, aki napi 1 sört, meg egy pálinkát megiszik? Ez még elvileg egészséges is. Csak én arra vagyok kíváncsi, hogy a fogyást mennyire nehezíti meg. És írom is, hogy nem feltétlen napi szinten fogyasztanám.
2019. márc. 26. 14:53
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem attól lesz valaki alkoholista hogy sokat iszik, hanem hogy beleépül az életébe, a része lesz az alkohol... Amúgy a sört el kell hagynod ha komolyan akarsz fogyózni, fröccsre kell hogy válts.
2019. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

3: Akkor ilyen alapon az is alkoholista, aki heti egy sört vagy pohár bort megiszik, mert be van épülve azA életébe, elvégre rendszeresen fogyasztja. Vagyis Mo. lakosságának több, mint a fele. De nem erről szól a kérdés.

A sörről hallani és olvasni, hogy nem annyira hízlal, mint sokan mondják. Ezért is kérdezem.

2019. márc. 26. 17:03
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem, hanem napi rendszerességgel. Én sem vagyok orvos meg ilyesmi, én úgy tudom hogy hízlal... Kérdezz meg egy szakértőt ha itt nem találsz választ vagy olvass utána bővebben.
2019. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem fér bele. Aki szeretne egészségesebb lenni, az ne igyon minden nap, főleg ne töményet.
2019. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy még mindig nem a kérdésre válaszoltok. Nem azt kérdeztem, hogy alkoholizmus-e, hanem hogy a fogyást mennyire gátolja. És még egyszer, a diszlexiások és szövegértéssel küzdők kedvéért: Nem feltétlen napi szinten fogyasztanám.

Kajakra, már azon gondolkozom, ha kérdésem van bármilyen témában, lehet jobb lenne inkább valami külföldi oldalra átszokni, és ott feltenni. Itt már a legszimplább kérdéseknél is megjelennek a beszólogató, vitaprovokáló, konzervatív gondokkodású beszűkültek. Magyar mentalitás ugyebár.

2019. márc. 26. 17:35
 7/19 A kérdező kommentje:

Néhányan meg úgy csináltok, mintha kb. azt kérdeztem volna, hogy a fogyózás mellett belefér-e napi 2 deci whiskey meg egy karton sör. Akkor még érthető is lenne.

De bárhogy is nézzük, egy normális, szokványos kérdést tettem fel, amire 90%-ban értelmetlen, provokatív válaszok jöttek.

2019. márc. 26. 18:19
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele, mivel az alkoholt cukortartalmú alapanyag fermentációjával készítik. És marad benne cukor bőven. De mind tudjuk, hogy ugyis fogsz piálni, ha le tudnád tenni, akkor nem született volna ez a kérdés, szóval nem értem minek kérdezted...
2019. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
az alkoholos italok sok kalóriát tartalmaznak, főleg a tömények. fogyni meg ugye kalóriadeficittel lehet
2019. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9: Másfél hónapja fogyózom, azóta alkoholt sem ittam. De gondoltam, néha egy kevés hátha belefér.
2019. márc. 26. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!