Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiatal kövér lányok, ti...

Fiatal kövér lányok, ti hogyan diétáztok? Esetleg valakivel közös eszmecsere a fogyókúrák tapasztalatairól?

Figyelt kérdés
Hány kg rol indultatok? Mi a cél?

2019. márc. 26. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
85 kg-ról indultam, 74 kg vagyok most, nincs konkrét szám kitüzve hogy mennyire akarok lefogyni. Kalóriát számolok csak, nem követek semmilyen speckó diétát. Sportolást kéne még beiktatnom, de nem igazán szeretek sportolni.
2019. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

70%ban kalóriadeficit 30%ban mozgás.



Kifejtem.



Kalóriadeficit: töltsd le a kalóriabázis appot, állítsd be a neked megfelelő célt (ne irreális, hanem reális célt), vegyél kb 2000 ftért egy konyhamérleget, és minden egyes bevitt kalóriát (igen, a "csak egy szelet csoki"-t, üdítőket, és mindent aminek kalóriaértéke van) jegyzetelj a kalóriabázis appban. Ha elérted a kalóriakeretedet, aznap már ne egyél többet. Az elején lesz olyan alkalom, amikor nem tudod magad rendesen kontrollálni, és már délben megetted a kalóriakeretedet, ilyenkor ne kezdj el pánikolni, ne legyen bűntudatod, ha esetleg túlléped, csak folytasd es 1-2 héten belül szuperül rá fog érezni, hogy mit érdemes enned ahhoz, hogy ne éhezz a nap további részében, és ne lépd túl a keretedet.



Mozgás: bármi. Tényleg bármi, amit élvezettel csinálsz és boldoggá tesz. B8ciklizés, futás, gyaloglás, aerobic, csak az a lényeg, hogy mozogj. Nem kell mindenkinek súlyzós edzéseket csinálnia ahhoz, hogy lefogyjon. Először érd el az álom súlyt, és ha nem vagy elégedett a kinézeteddel, szeretnél izmosodni, akkor érdemes elkezdeni erősíteni.



165 cm 130 kgról, 165 cm 57 kgra fogytam ezzel a módszerrel. Nem vagyok izmos, és bőven rámférne a súlyzós edzés, mert eleg kis husis vagyok, de en nagyon elégedett vagyok az alakommal, nekem így tetszik, és fitneszmodell sem szeretnék lenni, így nem fogok elkezdeni erősíteni.

2019. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
66 kg-ról és 58-59 fele van a cél. 1200 kcal, sok sport, jól megyeget (bár egy betegség miatt sokkal lassabban a kelleténél :c )most 63 körül tartok. Szívesen beszélgetek ha szeretnél.
2019. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Szintén 1200 kalória követése. 89-ről 70kg-ra. Még két kilót szeretnék leadni.
2019. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Fogyókúra? Inkább menj el mozogni valamit.
2019. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

#3

Ugyanannyiról indultam, ugyanaz a cél, és ugyanott tartok, mint te :D

2019. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

2000 kalória, kevesebb szénhidrát, több zsír. Életmód változtatás. 3. héten vagyok -29cm körméretekből. A jelenlegi súlyvesztés nem izgat, mert az csak testtömeget mutat, azt nem, hogy mennyi zsírszázalékot veszít az ember. Számomra a mérőszalag mérvadóbb.

A végcélom 175 centimhez legalább 69 kiló. Ha kicsit megy még le azt nem bánom, de ez felett nem szeretnék maradni. 2-3 év biztos lesz mire lemegy, adok magamnak időt. Ez nagyon fontos, valamint esély arra, hogy türelmet tanuljak. A villámdiéták semmit se érnek, hosszútávon gondolkodom. Ha a csípőm lemegy 105 centire, már marha boldog leszek. Nem terveztem modellkarriert, azt meghagyom az igazán karcsú csajoknak:). Bocs nem figyeltem, hogy fiataloktól kérdezted...most már mindegy. 33 vagyok egyébként. Szülinapi elhatározás volt.

2019. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nyáron 2 hónapig heti 3x kondiztam, koplaltam is de megbántam. 15 kg lement.

December óta heti 1x konditerem, és nem viszek be 1200-1300 kalóriánál többet.

Innen indultam: 82kg

Cél: 55 kg

Jelenlegi súly: 62 kg

158 cm/l

2019. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én januárban 105 kg-mal léptem rá az egészséges életmód rögös útjára (ez egy nagyon ciki mondat volt, de már annyi diétás cikket olvastam az utóbbi három hónapban, hogy rám ragadtak az ilyen és effajta kifejezések :D). De lényeg a lényeg ma reggel 81,5 kg volt a súlyom, amivel még mindig úgy festek mint egy viziló, de ez is valami :) Egyébként én viszonylag drasztikusnak mondható diétát folytatok, de sajnos mindennek ára van :( Nekem egyébként az édesség volt a kardinális probléma, egyszerűen annyi csokit/sütit meg tudtam enni hogy az döbbenet. A másik, amit nehéz volt elkezdenem az a sportolás. Eleinte 2 méter futástól is fuldokoltam mint egy rossz gázkazán, de ma már nagyon sokat fejlődött az állóképességem, meg hát lefolyott rólam egy pár kiló is :D Egyébként a magasságomhoz (162 cm) olyan 50-55 kg lenne az ideális, úgyhogy ezt szeretném elérni. Gondolom te is diétázol, sok sikert kívánok neked, és minden kedves sorstársamnak! :D Már én is borzasztóan megbántam az oltári nagy zabálásokat amúgy, nagyon sajnálom azokat az embereket akiknek még hormonproblémáik is vannak, biztos iszonyatosan nehéz lehet, még nekem is nehéz, pedig én tényleg csak a sok evéstől híztam el :( 18/L
2019. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

89 kg-ról indultam tavaly február-március környékén, szeptember elejére 70-72kg voltam. Mondjuk én teljesen bekattantam, az elején még meg-meg szegtem a kajálást és csak heti 3× edzettem, később egyáltalán nem ettem semmi olyat, amit nem lett volna szabad, mézzel ittam a kávét meg igazából mindent(mondjuk azt azóta is), csak diabetikus nasikat ettem, mert azok lassabban emelik a cukrot és lassabban is megy le utánna, tehát nem tör rád zabaroham, pár héttel később napi szinten edzettem, súlyzókkal és futással felváltva,magas rozs- és fehérjetartmú ételeket ettem, figyeltem arra hogy max 5× egyek és keveset, de minőségit. A végére teljesen lkiismeret-furdlalásom lett, amikor valami olyat ettem amit nem szabadott.

Elkezdődött a suli szeptemberben, ellustultam, jöttek a kísértések, itthon is és a suliban is, nem tartottam a szabályaimat és meg is lett az eredménye, most 79-80 kg vagyok és ismét nem szeretem magam, szóval kezdhetem a dolgokat újra 60-65 kg a cél. A dolgom annyival könnyebb, hogy egészségügyet tanulok, tudnom kell hogy mit, hogyan érdemes ennem, glikémiás indexet figyelembevéve meg a tápanyagtartalmat, de egyébként nagyon könnyen elsajátíthatók ezek a dolgok netről is u.u

2019. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!