Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogy tudtok a randizós...

Ti hogy tudtok a randizós időszakban, illetve a párkapcsolat első időszakában fogyókúrázni?

Figyelt kérdés

Szingliként könnyű: te szervezed meg az étkezésedet, magadra főzöl, ha nem akarsz, nem mész étterembe, stb.


De ha jön valaki, aki elhív randizni, akkor az általában kávézó, étterem, cukrászda... aztán összejöttök, meglep csokival, gumicukorral... bemutat a családjának és az új anyós a te tiszteletedre 3 fogásos ebédet készít és megvásárolja az összes sós és édes rágcsát. Na meg munka mellett alig van idő bármire, épp, hogy bele tudod sűríteni az edzést, de ha összejössz valakivel, akkor azt az időt inkább vele töltöd, nem az edzéssel. A másik meg, hogy neki így tetszel, ahogy vagy, pont ezzel az alakkal. Nem nagyon van olyan, hogy valaki azzal a reménnyel jön össze valakivel, hogy majd pár hónap múlva úgyis vékonyabb lesz. Így gyakorlatilag még szabotálja is direkt a fogyásodat, mert ő nem szereti a vékonyakat (majd nem sokkal később szakítotok és olyan tetszik meg, aki a vékonyakat szereti és te hátrányban voltál, mert pár hónapig kihagytad az edzést és randikon zabáltál).


Ti hogy tudtok ilyenkor is fogyózni?


2019. márc. 28. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Èn nem tudtam. Mikor összejöttünk a férjemmel, épp 15 kg fogyàs utàn voltam, bàr még bőven volt feleslegem. Jöttek a közös kajàlàsok, ő persze csipszezett, csokikat evett nekem meg folyt a nyàlam:D Persze sokat felszedtünk magunkra az évek alatt. Èn többször próbàltam lefogyni de sajnos rossz módszerekkel. Nem bírtam a koplalàst és feladtam... Aztàn egyre jobban beteg lettem, pajzsmirigy, petefészek cisztàk, inzulinrezisztencia... orvosi javaslatra 160 grammos szémhidràt diétàt kellett tartanom, mellette gyógyszert kellett szednem. A diéta alatt 3 hónap, semmit se fogytam pedig betartottam., mozogtam A gyógyszerből meg akkor lett elegem amikor a mellékhatàsai olyan ponthoz értek amit màr nem viseltem el. alap volt fél nap hànyinger... na meg ( hasmenés) nem volt hajlandó elmúlni, pedig a doki ígérgette, hogy el fog. Egyszer hirtelen ràmjött....és nem értem ki a wcre. Konkrétan a konyhàban összefostam magam. Na akkor volt az, hogy kihajítottam a gyógyszert a kukàba! Sokàig keresgéltem, és végül édesanyàm talàlt egy videót egy dietetikussal aki màs tàplàlkozàst ajànl fogyni vàgyóknak és IR- eseknek is, mint a megszokott.

3 hete kezdtem és azonnal megindult a fogyàs, a közérzetem is jobb:) Úgy érzem végre talàltam kiutat a kövérségből.:) Amúgy együtt diétàzunk, mert a férjem is szeretne fogyni.:)

2019. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

"A másik meg, hogy neki így tetszel, ahogy vagy, pont ezzel az alakkal." - Ha fogyózok nem egy random pasinak akarok tetszeni, hanem magam miatt csinálom. Innentől ha neki a testesebb csajok tetszenek keressen mást.


"De ha jön valaki, aki elhív randizni, akkor az általában kávézó, étterem, cukrászda..." - Azért fogyókúra mellett is belefér egy cappucinó vagy egy szelet süti, nem hiszem hogy naponta hívna valahova amúgy se. Barátnőkkel nem is szoksz valahova beülni vagy fogyókúra alatt őket is kerülöd? Arról nem is beszélve mennyi cukormentes, alacsony kalóriás lehetőség van ma már sok helyen.


"aztán összejöttök, meglep csokival, gumicukorral..." - És? Nem tudsz enni belőle egy keveset és elrakni későbbre? Nem kell ám kapásból bezabálni, ehetsz naponta pár kockát is abból a csokiból.


"bemutat a családjának és az új anyós a te tiszteletedre 3 fogásos ebédet készít és megvásárolja az összes sós és édes rágcsát." - Felteszem ez se heti 3-4 alkalmat jelent és csak azért mert ott a rágcsa nem kell mindent megenned. Eszel mind a 3 fogásból egy keveset aztán kész.


"Na meg munka mellett alig van idő bármire, épp, hogy bele tudod sűríteni az edzést, de ha összejössz valakivel, akkor azt az időt inkább vele töltöd, nem az edzéssel." - Ennyi béna kifogást. Munka mellett is van azért életem, nem tudom neked mennyiben másabb, de én 16-17 fele végzek azért tudok utána othon sportolni fél órát. Vagy szabad a hétvége, akkor belefér 1-1,5 óra a terembe. De az a jó a pasikban hogy lehet velük aktív programot is szervezni és nem csak a kanapén dögleni. Ha nem is annyira sportos fazon hogy közösen menjetek edzeni vagy futni azért egy séta vagy könnyebb kirándulás csak belefér, a semminél ez is több.

2019. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Abban az évben (2015. január 1.) volt egy idegösszeroppanásom, a 62 kilóból lettem 54. Nyár környékén kezdtem helyrejönni, de figyeltem az étkezésemre (évek óta amúgy), szeptemberben jöttem össze a párommal, akkor 59 kg voltam. Onnantól tényleg elszabadult kicsit a dolog, péksütik, közös csokizások esténként, bulik, iszogatások... Decemberre 69 kg lettem + kiderült, hogy terhes vagyok, így fogyás, diéta kilőve...

Bár figyeltem innentől újra a kajára, legalább ne hízzak annyit. 13 kg jött fel, utána 65-re fogytam le. Szerettem volna tovább, de jött a tesó :D Szintén 13 kg plusz. Most lesz 8 hónapos, úgy direktbe január óta vagyok rajta a témán, most 63 kg vagyok, 59 a cél.

2019. márc. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!