Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A doki dietara fogott de nem...

A doki dietara fogott de nem akarok dietazni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnal es a sulymeresnel kiderult 126,8 kg vagyok. (Engem is meglepett, 2 hete nem mertem mar magam) de en nem tudok dietazni... szeretem a finom eteleket. Ti mit tennetek?

19 L



2019. márc. 29. 18:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Akkor nincs teendőd. Egyél tovább, amit és amennyit kívánsz!
2019. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Az orvos a te egészséged megtartására esküdött fel.

Neki kötelessége elmondani ezt neked, de hogy betartod-e, csak rajtad múlik, az orvos nem fog az éjjeli nasizas közben megcsapni egy ostorral.


Ha kellene pár tipp, szívesen adok alacsony kcaltartalmu finom ételeket, plusz pl. pizzát tortillalapra csinálhatja, és akkor máris nem 1000kcal csak 300...

2019. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Ne diétázz, hanem válts életmódot. Rengeteg étel elkészíthető kalóriaszegényebb változatban vagy csökkentsd az adagokat. Plusz ha nem mozogsz azt se ártana beiktatni pluszba.
2019. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosnak tájékoztatnia kell, ez a kötelessége, és javasolnia kell azt ami az egészségedet szolgálja. Hogy te mint betege megfogadod-e a tanácsait a te döntésed. Egyébként a diéta nem zárja ki a finom ételeket csak szólok.

Magam is diétázom, és finomakat eszem:) Persze ez nem jelenti azt, hogy mértéktelenül össze lehet zabálni tésztát krumplival, meg cukros cuccokat. Senki nem mondta, hogy nincs ára. De ettől még lehet finomakat enni, csak nem kell ellustálkodni a dolgot. Én pl magamra főzök külön, mert ugye diétát tartok. Ha az ember akar változtatni, van elég motivációja akkor képes rá.

Persze én is ellustálkodtam sokszor, meg a sok sikertelen próbálkozás is elkeserített. De kiderült, hogy csak az alkalmazott diéta nem volt nekem való.:) Lassan egy hónapja megtaláltam a tökéletest, és azóta jól érzem magam, több az energiám, fogyni is elkezdtem, és egyáltalán nem éhezek.

Nem biztos, hogy jó ötlet, ha megvárod amíg a túlsúly betegségek kialakulásához vezet. Én sajnos, annak ellenére, hogy voltak próbálkozásaim a fogyással, megvártam. Elég rendesen beteg lettem. De mivel inzulinos cukorbeteg végképp nem akarok lenni, ahogy 200 kg se, inkább kutattam, utánakerestem, már voltak elképzeléseim mit szeretnék, de közben kaptam egy segítséget amivel rátaláltam a tökéletes diétára. Már nem akarok visszaállni a korábbi életmódomra.

2019. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De egyszeruen imadom ezeket a gyors kajakat, kinait stb (szoval mindent ami hizlal) es van hogy 1 nap 8x 9x vagy akar 10x is tudok enni mert olyan ehesnek erzem magam. Az esti/ejszakai nasizasrol nem is beszelve
2019. márc. 29. 20:12
 6/20 anonim válasza:
80%
Ez a te döntésed. Én mindig is undorítónak tarotottam, mikor valaki nem tudja behúzni a száján a cipzárt. De figyi csökkentsd az adagot amit megeszel, de maradhat napi akár 6 étkezés. Éjjszaka azért ne egyél. Ha motiváció kell pedig csak gondolj a szexre amiből nem sokat lesz részed az életben ha így folytatod.
2019. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy gondolod. De azért majd ne csodàlkozz ha 300 kilósra hízol és magad alà piszkítasz mert az àgyból nem tudsz felkelni. Sok boldogsàgot.

Egyébként havi egyszer én is eszek kínait, évente kb 3alkalommal mekit is. De a mindennapjaimból ezeket kiirtottam. Fiatal vagyok a halàlhoz, szívrohamhoz, egyebekhez. Neked jó étvàgyat.

2019. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem te trollkodsz, és jókat röhögsz magadban mert mások komolyan vesznek.

Ha meg igazat mondasz , akkor 1 hülyével kevesebb lesz , ugyanis ha így folytatod a 30 évedet nem fogod megélni.

2019. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ennyi gyorskaját eszel napi szinten és folyamatosan nasizol nem ártana egy pszichológushoz se elmenned, mert sokan vannak akik nem tudnak megbirkózni valamivel az életükben és a kajában keresik az örömet. Ha esetleg ez áll fenn nálad akkor könnyebben tudsz fogyni, ha ebben szakember is segít. Ha nincs semmi ilyen a háttérben akkor egyedül is tudnod kéne változtatni az étkezési szokásaidom
2019. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hiába adtok neki itt tanácsokat. Én nem is értem mi a kérdés. Nem, nem tud lefogyni, és fogyókúrázni, ő nem akar.


Neki jó 120 kgsan, neki fontosabb az evés, mint az egészsége, és az, hogy hogyan néz ki.


Ő maga írta, hogy nem akar lefogyni, és nem akar változtatni az étkezési szokásain. Egy ilyen embert hiába küldessz el pszichológushoz.


Kérdező:

A doki nem diétára fogott, csak tanácsolta, hogy diétáznod kéne. Az, hogy megfogadod-e a tanácsát, vagy nem, az a te dolgod. Diétára kényszeríteni nem tud.

2019. márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!