Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tartotok ki, ha nagy...

Hogy tartotok ki, ha nagy célt akartok elérni rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

Én 8 kilót szeretnék fogyni és mellette formásodni. Mivel már nincs akkora túlsúlyom, így biztos nehezebb... Június végére szeretném ezt elérni, tehát 3 hónap alatt. 163 cm vagyok és 62 kg.


2018-ban lassan fogytam 10 kilót. Kényelmes volt, kicsit változtattam csak, azért is ment ilyen lassan. Október óta tartom a 62 kilós súlyt, de most már szeretném elérni a végleges formámat. Amúgy 163 cm vagyok.


Tehát szigorítás kell. Nem az, amit most csinálok, hogy azért előfordul heti egy zacskó chips, egy csoki, minden hétvégén nagy családi ebéd, cukrászdázás, heti 1-2 futás... Most már szeretnék a kajára 100%-osan odafigyelni, ritka bűnözéssel, meg többször sportolni, súlyzózni.


Vajon sikerülhet 3 hónap alatt, ha nem vagyok extrém túlsúlyos?


Ti hogy bírjátok a 100%-os odafigyelést? Mi motivál a nehéz napokon? Mennyi idő múlva szoktátok meg az új életmódotokat?


23/L


2019. márc. 30. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Most fogytam 10-et egy hónap alatt.cukor csoki eszembe sem jut.salatat eszem.wrappokat.feherjeturmix.szedek zsírégetőt.mindennap min 1_1;5 óra mozgas.nehéz nap igazabol nincs.mert ha pl nem megyek edzeni akkor hianyzik.kajàs meg nem vagyok.gondolom a zsírégető miatt.
2019. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Èn még csak majd egy hónapja vàltottam. Megszoktam, élvezem, finomakat eszem, jobb a közérzetem, több az energiàm mint bàrmikor eddig- amennyire visszaemlékszem. Imàdom, hogy nem kell koplalni, se kalóriàkat szàmolgatni, mégis fogyok. Az elhatàrozàs szilàrd és erős, sok betegségem van amik elősegítették a hízàsomat, de nyilvàn sokàig nem tudtam róla, higy mi a baj, mivel nem vagyok orvos se semmilyen szakértő. Sose ettem semmiből mértéktelenül, de ugye a rosszból kicsi is sok. Ezek a betegségek a diétàval- fogyàssal mérséklődni fognak de akàr szinten is tarthatók lesznek. Nem akarok se cukorbeteg lenni se szívrohamban meghalni. Plusz unom, hogy alig kapok magamra ruhàt, és ha kapok is...kb mint egy teleszart búvàrruha. Engem nem a kinézet izgat, àtlag testsúllyal se leszek szép... az arcon az se segít. Az egészségemet szeretném rendbe tenni amennyire csak lehet, és jól akarom érezni magam a bőrömben. Nagy nehezen ràtalàltam arra az életmódra ami nekem tökéletesen tartható, eszemben sincs visszatérni a régi életmódomhoz. Màr csak azért sem, mert végre nem vagyok egész nap àlmos és fàradt. Nagyon vàrom, hogy minnél több ételt próbàljak ki:) Később majd új ruhàkat vegyek. Nekem a 42-es méret egy àlom lenne. Engem ezek a dolgok motivàlnak. Rengeteget segített, hogy megértettem mi zajlik bennem, milyen folyamatok fokozzàk a hízàsom, és hogyan tudom ezt kezelni helyes étrenddel és mozgàssal.:)
2019. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!