Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi számít kis túlsúlynak? Az...

Mi számít kis túlsúlynak? Az én méreteim alapján kb mennyi idő alatt fogynék le?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok, 62 kg, 24 éves. Szeretnék 55 kg lenni. Ugye ha nagy a túlsúlya valakinek, hamarabb adja le. Az enyémmel is összejöget a heti 1 kg, vagy inkább heti féllel kell számolnom?


Az enyém kis túlsúly, vagy közepes?


2019. márc. 31. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kis túlsúly 7-10 kg felesleg. Nálad nincs sok, heti fél kg fogyással érdemes számolni, de inkább ne adj meg időpontot, mert a fogyás folyamatát nem lehet ennyire kiszámítani. Minden szervezet máshogy reagál rá. Lehetnek stagnálási-regenerációs időszakok is. Nálad olyan fél év szerintem.
2019. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Javaslom, használd a kaloriabazis.hu oldalt. kiszámolja neked, mennyi kalóriát ehetsz a célod eléréséhez. persze, nagyon becsületesen kell vezetni hozzá a napi táplálék bevitelt, de megéri. Szerintem az az egészséges, ha 4-6 hónap alatt adod le ezt a kicsi pluszt. (én 3 kilót szerettem volna 3 hónap alatt, így nekem napi 1200 kalória bevitelt engedélyezett).
2019. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebb szénhidrátot, és valamivel több zsírt és fehérjét.
2019. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!