Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, de hogy...

Fogyni szeretnék, de hogy álljak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék minimum 5 kg-ot fogyni, de ebben az egészséges fogyás témában nem vagyok annyira jártas.

Nyárra szeretném leadni a feleslegeimet (már ha nincs túl késő ehhez)-> leginkább a combomon, popsimon és az alhasamon van.

Mit egyek egy nap? Salátázzak meg répázzak? Milyen sportot ajánlanátok nekem? Van egy szobakerékpárom, ha biciklizek napi 1 órát, az mennyire lenne hatásos? A guggolás meg a lépcsőzés is jó mozgás fogyás szempontjából?

16 éves lány vagyok.

Válaszaitokat előre köszönöm^^



2019. ápr. 1. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Alacsony szénhidrát és magas zsírtartalmú étrend.
2019. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Szobabicikli nekem nem vált be, tekersz egy órát monoton tempóban nincs nagy eredménye.. helyette jó kis intenzív intervallum edzést ajánlok. Amire én fogytam le:

[link]

10kg lement koplalas és mindenféle speciális diéta, kalóriaszámlálás nélkül kb 3 hónap alatt.

2019. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hasznosak voltak!:D
2019. ápr. 2. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!