Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látványos eredmény 10 hét...

Látványos eredmény 10 hét alatt lehetséges?

Figyelt kérdés

156/58kg


Nagyon nehezen tudok fogyni pedig heti 4× kondizok (kardió+súlyzó)és egészségesen táplálkozok teljes kiőrlésű ch minimális cukor és sok gyümi zöldség. Sajnos a fehérje bevitelem kevés és a ch bevitelem sok de ezen próbálok változtatni.


Nyár elejére nagyon szeretnék látványosan lefogyni és szálkásodni. Szerintetek lehetséges? Ha igen hogyan?


Örülnék ha legalább 6-8 kg mínuszt el tudnék érni.


Válaszaitokat előre is köszönöm!!


17L



2019. ápr. 3. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2019. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 156 cm / 158 kg lenne a kiindulás, akkor elérhetnél látványos változást 10 hét alatt simán. De minél kisebb a felesleg (ha van rajtad egyáltalán), annál lassabb a dolog. Szerintem nem lenne egészséges, ha 4-5 kg-nál többet fogynál a következő 10 hétben. Viszont más dolgokon még javíthatsz, pl. ha eddig nem ittál eleget, attól szebb lesz a bőröd, és sokat dob az összképen.
2019. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Hát sajnos mivel alacsony vagyok ezért a combomon meg a popsimon is nagyon meglátszik a felesleg.

Keveset iszom ez sajnos igaz de igyekszem ezen is változtatni. Kajánál mit javasolsz? 1200 kcal étrend legyen ?

2019. ápr. 3. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha sok a szénhidrát, akkor nem nagyon, mivel fogyni se nagyon lehet vele. Bár van akinek sikerül. Nekem speciel szénhidrát alapú étrenddel nem ment. Most már fehérje és zsír alapú az étrendem, szénhidrát leszorítva, így tudok fogyni.

Mivel kevés felesleged van, ezért akár már 5 kiló is látványos lehet, de az utolsó kilók mennek le a legnehezebben.

Ha mondjuk 150 kilóból fogynál 30-at, esélyesen senkinek se tűnne fel, mert sok a felesleg.

Tinikoromban egyszer lefogytam 100kg-ról 82 kilóra, tehát 18 kilót, amíg ment a suli második féléve, a kutya se vette észre, majd nyáriszünetben még 7 kilót. Aztán vége lett a nyárnak, és visszamentünk az új tanévre. Az utolsó 7 kiló már mindenkinek feltűnt. Akkor voltam 75 kiló, ami az én magasságomhoz a normál súlytartomány felső határa, tehát már hajszálra voltam egy normál súlytól. Persze a módszert senkinek nem ajánlom. Koplalást az ember nem bírja sokáig. Meg is szívtam. De betudom annak, hogy fiatal voltam, nulla infóval az egészséges táplálkozásról. Akkor szimplán csak le akartam fogyni mert mindenki bántott és cseszegetett.

Ma már senki más véleménye nem érdekel, csak a sajátom, és önmagamért csinálom.

2019. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!! Ügyes vagy hogy ennyit sikerült lefogynod! Sajnos hiába próbálkozom nekem nagyon nehezen akar lemenni az a pár kiló pedig kondizok rendesen. Csak ugye most még fejlődő szervezet stb és elég nehézkes...
2019. ápr. 3. 19:48
 6/8 anonim válasza:

Az még egy nagyon jó módszer ha napi nagyon sokszor eszel és nagyon keveset.

A víz meg nem hízlal úgy hogy abból mehet 2.5 kg egy nap

2019. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ha amúgy nincs rá igényed, nem vagy igazán éhes, akkor nem jó ötlet sokszor enni keveset, mert ahányszor eszel, annyiszor megy fel a vércukrod. Ha pl inzulinrezisztenciád van, az csak a hízásnak kedvez. Tudom mert nekem is az van...többek között. Amúgy sok sok évig nem tudtam róla, és nagyok sok súlyfeleslegem lett. Az a 25 kg fogyás meg 15 éves koromban volt, és nem volt jó, mert koplaltam, ami marha egészségtelen. Csak akkor még nem nagyon volt min elindulnom, csak az, hogy minél kevesebbet egyek. Rossz ötlet volt. Szóval ez az amit bárkinek tanácsolok, könyörgöm, ne koplalással fogyjatok, mert nem lehet sokáig bírni, és a sokszorosát hízza vissza az ember.
2019. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon köszönöm a segítséget!
2019. ápr. 3. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!